Zlínský deník - Brumov si otevřel v Kostelci střelnici

10.06.2013 08:45

Zdroj : Zlínský deník

Autor : Lubomír Hotař

7.6.2013 18:32

Region – Znovu pouze družstvo Brumova bodovalo ve 22. kole Moravskoslezské divize fotbalistek. Ostatním regionálním celkům se na jaře pořád nedaří.

Zajímavé souboje ale budou k vidění v sobotu, kdy si to na svém hřišti od 17 hodin rozdá v přímém zápase o první příčku Brumov s Novými Sady. O divizního černého Petra v šestnáct hodin Nezdenice vyzvou DFK Holešov.

KOSTELEC NA HANÉ – BRUMOV 0:9 (0:6)

Skóre jednoznačné partie otevřela po pohledné kombinaci brumovské středové řady už ve 4. minutě Škrabolová. O chvíli později dala po sólu Krahulová druhou branku Valašek. Když se v 16. minutě trefila z hranice šestnáctky Olejníková, domácí definitivně ztratili motivaci lídra divize potrápit. Brumov si proto utkání užíval a v 65. minutě vedl 9:0. „Celý zápas se odehrál na polovině Hanaček. My jsme si s chutí zakombinovali, prosazovali jsme se i v koncovce, proti odevzdanému soupeři jsme ovšem mohli zvítězit i vyšším rozdílem," tvrdí kouč hostů Robin Sochora.

Branky: Cverenkárová 3, Škrabolová, Krahulová, Olejníková, Buriánková, Jelínková, Krahulcová. Brumov: Florešová – Kozubíková, Miklasová, Sochorová, Presová, Buriánková, Škrabolová, Olejníková, Suchánková, Cverenkárová, Krahulová. Střídaly: Jelínková, Frajtová, Krahulcová.