Neděle 29.4.2012 14:00 hodin  FC ELSEREMO Brumov - 1. FC Olomouc

Neděle 6.5.2012 14:00 hodin FK Holešovské holky o.s. - FC ELSEREMO Brumov

Neděle 13.5.2012 14:00 hodin  FC ELSEREMO Brumov – TJ Slovan Ostrava

Sobota 19.5.2012  13:30 hodin  TJ Valašské Meziříčí - FC ELSEREMO Brumov

Neděle 27.5.2012  14:00 hodin  FC ELSEREMO Brumov – FC Zbrojovka Brno a.s.

1:1 (0:0)

branka : Kristýna Olejníková

sestava : Iveta Krahulcová-  Iveta Synčáková ( Adéla Kozubíková), Eva Sochorová, Marie Lysáková, Monika Miklasová -Mirka Ptáčková,

Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Kristýna Frýželková -- Barbora Jelínková, Adéla Poláchová (Blanka Frajtová)

Domácí byli v prvním poločasu lepším týmem, škoda jenom, že nedokázali proměnit pracně vytvořené šance. K překvapení všech dokázali Zbrojovku posílenou o 7 hráček "A" týmu žen a juniorek zatlačit na jejich polovině, ale Rusňákovou v brance Brna nepřekonali. Ve druhé půli se situace obrátila, technicky lepší hosté byli stále nebezpečnější, a svou první větší šanci po rohu proměnili. Domácí se však nevzdali a Kristýna Olejníková  deset minut před koncem vyrovnala dalekonosnou střelou, kterou Rusňáková neudržela. Domácí diváci hnali Brumovjanky za vítězstvím, ale na zvrat již více sil v dusném počasí nezbylo.

Moravskoslezskou ligu jsme zakončili na slušném sedmém místě, zhruba tak, jak jsme si před sezónou dali za cíl. V některých prohraných zápasech jsme mohli bodovat, ale zase jiná jsme se štěstím vyhráli. Dvacet bodů při takové vyrovnanosti soutěže je úspěch. DÍKY VŠEM !!!!!

mistrovské utkání - 14. kolo

neděle 29.4.2012

FC ELSEREMO Brumov - 1. FC Olomouc

3:2 (1:0)

sestava : Iveta Krahulcová-Mirka Ptáčková  , Monika Plášková, Iveta Synčáková, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová,

Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková- Sabina Krahulová,   Adéla Poláchová

branky : Adriana Škrabolová, Eva Sochorová, Adéla Poláchová

Olomoucké fotbalistky, kterým se na jaře v MSLŽ zatím velmi daří, přijely na Valašsko oplatit domácím porážku z podzimu 1:2. Premiéru v domácím dresu měla Iveta Synčáková, kmenová hráčka Nezdenic, která je v Brumově na střídavý start a nutno podotknout, že tato premiéra se jí velmi vydařila. Již v 5´ měli domácí možnost zahrávat pokutový kop za faul  na Sabinu na hranici šestnáctky, ale Kristýna Olejníková nechala vyniknout hostující brankářce. Olomouc byla kombinačně lepším týmem, ale Brumovjanky je do větších šancí nepustily. V poslední minutě první půle zahrávala Eva dlouhý aut do vápna na nabíhající Adrianu Škrabolovou, která vymetla v pravém rohu pavičiny. Jak první půle skončila, tak začala druhá. Adriana vysunula Evu a ta přehodila vybíhající brankářku hostů. Olomoučanky se nevzdávaly a po pohledné kombinaci snížily na 1:2. Zatlačily domácí do vlastního vápna a s pomocí větru Ivetě v brance zle zatápěly. Vyrovnání bylo na spadnutí,  V 70´ unikla po pravé straně Eva, našla přesnou přihrávkou Adélu a ta se nemýlila. Hosté ještě po závaru dokázali snížit a utkání zdramatizovat, ale domácí si první jarní vítězství již pohlídali.

mistrovské utkání - 12. kolo

sobota 21.4.2012

FC NESYT Hodonín - FC ELSEREMO Brumov

0:0

sestava : Iveta Krahulcová-Mirka Ptáčková  (Marie Trčková) , Monika Plášková, Marie Lysáková, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová,

Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková)- Sabina Krahulová ( Radka Koutná),   Adéla Poláchová

Byla připravena : Eliška Florešová

Hodonínské fotbalistky po podzimním vypjatém a emotivním utkání  v Brumově, slibovaly na domácí půdě hostům doslova vendetu. Brumovjankám se tudíž  na hřiště NESYTU moc dobře necestovalo, zvláště pak po třech jarních prohrách. Opak byl  však pravdou, celých 90´se hrálo korektně, bez sebemenšího zajiskření, za což patří oběma týmům  dík. Hodonín se do hostů zakousl hned od začátku a celých 20´ je nepustil na svou polovinu, Brumov však bránil pozorně a Iveta Krahulcová v brance svůj tým několikrát podržela. Hra se postupně do konce první půle vyrovnala a růžky začali vystrkovat i hosté. Druhá půle začala náporem Brumovjanek, bohužel Adéla Poláchová svou velikou šanci neproměnila. Šance se střídaly na obou stranách, ale obrany hrály pozorně. Hodonín ze závěrečného náporu vytěžil už jenom břevno. Pro Brumovjanky je zisk bodu z horké půdy Hodonína velkým povzbuzením do dalších bojů.

mistrovské utkání - 11. kolo

sobota 14.4.2012

FC ELSEREMO Brumov – FC Vysočina Jihlava a.s.

1:7 (1:4)

sestava : Iveta Krahulcová-Mirka Ptáčková , Monika Plášková, Monika Miklasová, Adéla Kozubíková, Eva Sochorová,

Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková (Marie Trčková)- Sabina Krahulová (Jana Trochtová, Radka Koutná),   Adéla Poláchová

Góly: 17. Sabina Krahulová - 18. P.Žampová, 21. Šerá, 27. Macháčková, 39. Čechová, 56. Lačná, 65. a 82. Procházková

Brumovjanky utkání s favoritem rozehrály docela slibně. Hned v úvodu Eva Sochorová nastřelila pravou tyčku a když v 17´ po průniku Adély Poláchové a Sabiny Krahulové druhá jmenovaná vstřelila úvodní branku, bylo v týmu domácích veselo. Bohužel však pouze 30 sekund. Tolik potřeboval zkušený soupeř na to, aby vyrovnal. Dvě minuty nato se již Jihlavanky ujaly vedení. Domácí tento obrat bohužel poznamenal. A ještě, když se k tomu přidaly vulgarity, vysmívání a doslova ponižování domácích děvčat hostujícím trenérem panem Josefem Žampou, nelze se potom divit domácím divákům, kteří na toto ubohé chování reagovali pokřiky na adresu pana dokonalého a jeho týmu. Hosté od této chvíle měli otěže utkání pevně v rukou . Domácí ohrožovali branku Jihlavy sporadicky, když si vypracovali šanci, míč skončil pouze na konstrukci branky. Jihlava hrála velmi dobře kombinačně a postupně navyšovala skóre až na konečných 1:7. V brance domácích podala i přes obdržených 7 gólů velmi dobrý výkon Iveta Krahulcová.  Avšak i přes pořádný nášup je na hře domácích vidět mírné zlepšení.

mistrovské utkání - 10. kolo

sobota 7.4.2012

FC ELSEREMO Brumov – TJ Olympia Bruntál

1:4 (0:1)

sestava : Eliška Florešová-Mirka Ptáčková (Radka Koutná), Monika Plášková, Sabina Krahulová, Adéla Kozubíková, Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková- Marie Trčková-(Jana Trochtová),   Adéla Poláchová

připravena byla : Iveta Krahulcová

branky : Adéla Poláchová

Podle přítomných diváků snad nejhorší utkání děvčat na domácím hřišti. Vyslovená "holomajzna" bez nápadu a nějaké provázanosti jednotlivých postů. Hráčky Bruntálu nás předčily ve všem-v chuti hrát, nápaditosti, rychlosti a důrazu. Neúspěch nelze svádět pouze na obranu, ve které Monika dělala, co mohla. Mizerný a bezkrevný výkon podal celý tým. Zápas bohužel ovlivnil brzký gól po hrubé chybě už v  6´.  Po snížení Adélou se domácí ještě nadechly k náznaku náporu, ale nešlo to. Chyběla přesná přihrávka a kolektivní pojetí. Děvčata, místo aby se nabízela, tak se raději schovávala za hráčky soupeře. Kdo viděl nějaké přípravné utkání domácích, tak si řekne, že taková proměna týmu je nepochopitelná, i když je hodně ovlivněna absencemi dlouhodobě zraněných hráček.

18. kolo-předehrávka

neděle 1.4.2012

Lokomotiva Brno - H.Heršpice  - FC ELSEREMO Brumov

6:0 (4:0)

sestava : Eliška Florešová-Mirka Ptáčková, Eva Sochorová, Sabina Krahulová, Adéla Kozubíková-Radka Koutná (Jana Trochtová), Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková-Iveta Krahulcová, Adéla Poláchová

Totálně zdravotně zdecimovaný tým, za který musela v útoku nastoupit náhradní golmanka Iveta odjížděl do Brna s cílem nedostat nakládačku. Nakonec z toho byl půltucet gólů v síti Elišky.  Domácím v první půli hodně pomáhal vítr, ale na to se nelze vymlouvat. Hráčky Heršpic byly v útoku velmi nebezpečné a Brumovjanky si s jejich míči za obranu nedokázaly poradit, obrana bez Moniky Pláškové měla den otevřených dveří. Ovšem i přes nepříznivý výsledek hosté zbraně nesložili, mohli i skórovat, ale Adéla ve vyložených šancích nedala. Nezbývá než rychle zapomenout a připravit se na dalšího soupeře, kterým je TJ Olympia Bruntál, která prohrála též o šest gólů a to v Jihlavě (7:1).