Zlínský deník - Brumov s Brnem jen remizoval a skončil sedmý

31.05.2012 07:30

Zdroj - Zlínský deník

Autor - Lubomír Hotař

https://zlinsky.denik.cz/fotbal_region/brumov-s-brnem-jen-remizoval-a-skoncil-sedmy-20120530.html

 

Brumov – Sedmé místo obsadily fotbalistky Brumova v právě skončeném ročníku Moravskoslezské ligy žen. Kdyby v posledním zápase porazily Brno, mohly být ještě o příčku výše.

BRUMOV – FC BRNO 1:1 (0:0)

První poločas měly víc šancí domácí fotbalistky. Už v páté minutě zahrávala rohový kop Sochorová, míč se dostal k Poláchové, ale ta ho minula před prázdnou bránou. Další příležitosti měly Jelínková, po gólu volalo také sólo Škrabolové a v závěru první půle vynikla dvěma samostatnými úniky opět Jelínková. Po přestávce byly naopak dlouho iniciativnější Brňanky, které se také v 67. minutě ujaly vedení, když skórovala Handlová.

V závěru byly sice Valašky nervózní, přesto se jim podařilo vyrovnat, když pěkné branky dosáhla v 83. minutě táhlou střelou téměř ze třiceti metrů Olejníková. Záhy ještě zatáhla balon po pravé straně Miklasová, ale její přesný centr už smolařka dne Jelínková v tříbodový zisk nezužitkovala.

„S remízou jsme spokojeni, i když výhra by nám zajistila šestou příčku. K zisku tří bodů nám ale chyběla širší soupiska," přiznal brumovský trenér Robin Sochora. Branka Brumova: Olejníková. Brumov: Krahulcová – Synčáková, Sochorová, Lysáková, Miklasová, Frýželková, Olejníková, Škrabolová, Ptáčková, Poláchová, Jelínková. Střídaly: Frajtová, Kozubíková.