BRUMOV VEZE CENNÉ BODY Z MUTĚNIC

08.10.2018 12:20

zdroj:Zlínský deník, autor:Lubomír Hotař

Region – Favorité vyhrávali v 6. podzimním kole Moravskoslezské divize žen. Víkendové souboje si užívaly celky Holešovských holek, Brumova a Fastavu Zlín.

MUTĚNICE – BRUMOV 2:3 (0:2)

,,Bylo to naše šťastné vítězství. Mutěnice totiž byly hodně nepříjemným soupeřem. V bojovném zápase se spoustou nakopávaných balónů jsme sice v jednadvacáté minutě vedli 2:0 a v sedmasedmdesáté minutě 3:1. Jihomoravanky ale ve dvaaosmdesáté minutě Novákovou korigovaly skóre na 2:3. Potom jsme se až do konce utkání strachovali o výsledek, protože domácí tým měl velkou převahu. Tři body jsme však uhájili,“ oddechl si po zápase první muž lavičky Brumova Jaroslav Maňas.

Branky Brumova: Juřenčáková, Pavla Jeřábková, Škrabolová.

Brumov: Radka Koutná – Hnilová, Bednářová, Tománková, Frajtová, Lišková, Kalíková, Pavla Jeřábková, Juřenčáková, Škrabolová, Kořénková. Střídala: Lada Mačková.

HOLEŠOVSKÉ HOLKY – BŘEZNICE 6:0 (3:0)

,,Přestože jsme zápas vysoko vyhráli, tak jsme v něm nehráli dobře. Vyšší fotbalová kvalita byla sice na naší straně, v utkání se nám ovšem nedařila rozehrávka, mezihra, ani finální přihrávka. Přísnější měřítko snesou pouze obránkyně Schlehrová a Slezáčková,“ byl až nečekaně negativně po utkání naladěný jeden z domácích trenérů Slavomír Bednář starší.

,,Na hřišti největšího favorita divize jsme domácím nedali nic zadarmo. Celé družstvo se od začátku do konce střetnutí snažilo dosáhnout na co nejčestnější výsledek. Položily nás ovšem standardní situace. Po nich jsme inkasovali pět gólů,“ konstatoval po duelu na Hané lodivod Březnice Josef Juráň.

Branky: Slezáčková 2, Šiblová 2, Brázdilová, Adriana Ševčíková.

Holešovské holky: Pitnerová – Brázdilová, Schlehrová, Tiefenbachová, Slezáčková, Doleželová, Šiblová, Pospíšilíková, Jurčíková, Kotasová, Sklenaříková. Střídaly: Křenková, Fárková, Machalová, Kuchařová, Adriana Ševčíková.

Březnice: Kaštovská – Vavrušová, Kozmíková, Monika Zábojníková, Marková, Vaculíková, Adamíková, Kalivodová, Vilhanová, Chudárková, Bejtkovská. Střídaly: Cibiková, Šišková, Kubíčková, Michalíková.

UHERSKÝ BROD – FASTAV ZLÍN 1:4 (0:2)

,,Výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Úvodních patnáct minut jsme s favoritem drželi krok. V 17. minutě jsme ale dostali první smolnou branku a to ovlivnilo další průběh utkání. Sice jsme nebyli horším týmem, hosté ale byli v koncovce produktivnější. V závěru střetnutí jsme měli dokonce mírnou převahu. S přístupem hráček v duelu proti třetímu celku tabulky jsem proto spokojený,“ hodnotil zajímavý souboj uherskobrodský trenér Jan Gazdík.

,,V prvním poločase jsme se přizpůsobily hře domácích. V této pasáži střetnutí se moc šancí neurodilo. Přesto se nám podařilo po dvou trefách Jakešové dvakrát skórovat. Po změně stran přidala do šestapadesáté minuty další dva góly Vyvlečková. Za stavu 0:4 jsme se definitivně uklidnily. Zbytek zápasu už jsme kontrolovaly,“ prozradila vedoucí zlínského kolektivu Veronika Bednaříková.

Branky: Eliášová – Jakešová 2, Vyvlečková 2.

Uherský Brod: Hladíková – Chvilíčková, Kovaříková, Chovancová, Eliášová, Šmilauerová, Kučerová, Lucie Janíčková, Vidová, Natálie Vrábelová, Dufková. Střídaly: Kročilová, Dvořáková, Kamila Zálešáková, Macková.

Fastav Zlín: Matlachová – Vlčková, Janíková, Rozsypalová, Blažková, Žalková, Navrátilová, Andrlíková, Jakešová, Strachoňová, Hájková. Střídaly: Buchtová, Vyvlečková, Garguláková, Mikuláštíková.