6:3 (1:3)

pátek 24.7.2015

st.žáci FC ELSEREMO Brumov vs děvčata FC ELSEREMO Brumov

5:0 (2:0, 0:0, 3:0)

Příprava na pohár KFS. Děvčata předvedla v nekompletní sestavě solidní výkon, avšak žáci byli nad jejich síly. I přes prohru nebyla předvedená hra špatná

0:5 (0:3)

Sestava: Koutná - Bednářová, Kozubíková, Tománková, Matoušů, Šandorová, Krahulcová, Škrabolová, Sochorová, Poláchová, Krahulová

Branky : 27, 29 a 61´´  Sabina Krahulová, 34 a 48´´  Eva Sochorová

První půle úvodního přípravného utkání propršela, což se projevilo i na kvalitě hry. Brumovjanky byly jednoznačně lepším týmem, bylo znát, že se jedná o první přípravné utkání, jelikož míč moc děvčata neposlouchal. První branka padla až ve 27´ po pohotové střele Sabiny, ta samá hráčka po centru Sáry Tománkové zvyšovala ve 29´ na 0:2 pro hosty. Ve 34´ po lobu Ivety se mezi střelkyně zapsala i Eva - 0:3. Druhá půle byla ze strany hostů z Brumova daleko fotbalovější. Domácí hráčky si na míč moc nesáhly. Brumovjanky převahu vyjádřily dvěma góly a to ve 48´ Eva z pravé strany prostřelila náhradní golmanku domácích  -  0:4 a v 61´ po pěkné kombinaci od obrany, přes celé hřiště svůj hattrick završila Sabina. Na to, že se jednalo o první přípravu všechna děvčata na hřišti odvedla velmi slušný výkon.

komentář soupeře  testfczeny.jecool.net/zapasy.php

foto ivospol.rajce.idnes.cz/fotbal_zeny,_priprava_FC_Roznov_p.R._vs_FC_ELSEREMO_Brumov_0_5_0_3

7:0  (1:0)

Sestava: Koutná - Bednářová, Kozubíková, Tománková, Frajtová - Kolaříková, Krahulcová, Škrabolová, Sochorová - Machů, Krahulová, Jelínková

První šanci v utkání si ve 2´ vypracovaly hráčky Brumova, škoda jenom, že výborně hrající  Vendula Machů (výpomoc z Valašských Klobouk) domácí golmanku nepřekonala. Poté se postupně začaly rozjíždět k výbornému výkonu domácí, momentálně okupující druhou příčku 2. slovenské fotbalové ligy žen. V 11´ se Trenčín ujal vedení, bohužel rozhodčí přehlédl ofsajdové postavení domácí hráčky. Brumovjanky si vypracovaly několik šancí na vyrovnání, ale k zakončení chyběl klid a trošku toho štěstí. Ve druhé půli se začaly dít věci. Trenčínské hráčky roztočily  kolotoč přihrávek na jeden dotek a během 15 minut bylo o utkání rozhodnuto, když  Radku Koutnou v brance překonaly hned čtyřikrát. Děvčatům z Brumova postupně s blížícím se koncem zápasu ubývaly síly a nakonec byly rády, že rozhodčí ukončil utkání za stavu 7:0. Výsledek sice vypadá hrozivě, ale předvedená hra Brumovjanek nebyla zase tak špatná, odveta 5.3.2016 na brumovské umělce může být ještě zajímavá.

MFK Dubnica n V. - FC ELSEREMO Brumov

0 : 5   (0 : 3)

Sestava : Krahulcová - Bednářová, Kozubíková, Suchánková, Frajtová - Kolaříková, Lysáková, Škrabolová, Sochorová -  Krahulová, Jelínková, Matoušů

Branky : 3 x Bára Jelínková, 2 x Anička Kolaříková

Další přípravné utkání nás zavedlo opět na Slovensko a opět s týmem 2.fotbalové ligy žen-sever. Soupeřem nám byl tentokrát mladý tým MFK Dubnica. Ve značně ipmrovizované sestavě jsme utkání zvládli na výbornou, když se v první půli třikrát trefila Bára Jelínková, která svým důrazem v malém vápně dělala soupeři velké problémy. Do druhého poločasu si střelecké kopačky obula Anička Kolaříková a dvěma přesnými projektily stanovila konečnou podobu skóre. Po výprasku minulý týden od trenčínských děvčat se herní projev Brumovjanek lehce zlepšil, je však třeba ještě zapracovat na kondici :-)) a doléčit všechna zranění.

1 : 2 (0 : 1)

Sestava : Koutná - Bednářová, Kozubíková, Plášková, Frajtová - Kolaříková, Lysáková, Škrabolová, Sochorová -  Šandorová, Matoušů

Branky : 46´ Eva Sochorová - 22 a 75´´ soupeř

Po vysoké prohře před čtrnácti dny na hřišti AS Trenčín byly tentokrát domácí hráčky Trenčínu více-nežli vyrovnaným soupeřem. V první půli s větrem v zádech byly lepším týmem, dokázaly si vytvořit hned několik slibných brankových příležitostí, ale golmanka Trenčína byla vždy pozorná. Hosté otevřeli skóre ve 22´ hned z první střely na branku, když po chybě v rozehrávce domácích, hráčka Trenčína ze 20 metrů přelobovala brankařku Radku Koutnou-0:1. Následně mohla srovnat skóre Eva Sochorová, ale pro změnu její lob letěl vysoko nad. Těsně před půlí nejprve domácí Markéta Šandorová napálila břevno trenčínské branky a bohužel po následné dorážce se jí míč do branky hostů propasírovat nepodařilo. Ve druhé půli se očekával nápor hostů, kteří přijeli s osmnácti hráčkami, kdežto domácích Brumovjanek bylo akorát jedenáct. Ve 46´ však bylo srovnáno, když chyby obrany hostů využila Eva Sochorová, která umístěnou střelou srovnala na 1:1. Trenčanky  pomalu přebíraly aktivitu a v 75´ po lehkém centru z levé strany strhly vedení na svou stranu-1:2. Brumovjanky vrhly poslední zbytky sil do útoku, ale srovnat skóre již bylo nad jejich síly.

foto

ivospol.rajce.idnes.cz/fotbal_zeny%2C_priprava_FC_ELSEREMO_Brumov_vs_AS_Trencin_1_2_0_1/

11 : 0  (5 : 0)

Sestava : Koutná - Bednářová, Kozubíková, Plášková, Frajtová - Kolaříková, Krahulcová, Škrabolová, Sochorová -  Matoušů, Jelínková, Krahulová

Branky : 14´ vlastní, 29, 37, 72´´ Anička Kolaříková, 25 a 64´´ Adriana Škrabolová,  36´ Bára Jelínková, 55´ Aďka Kozubíková, 79´ Sabina Krahulová, 85´ Eva Sochorová,  87´ Radka Radar Koutná

Od úvodních minut jsme oslabeného soupeře, který hrál pouze v deseti, zatlačili na jeho polovinu. Domácím děvčatům se dařila rozehrávka a předváděly pěkné kombinační akce s rychlým přechodem do útoku. První branku si po rohu Evy Sochorové dezorientovaný soupeř vstřelil sám. Ve 25´ po faulu na Báru, se z přímého kopu trefila přesně k tyči Adriana Škrabolová-2:0. Ve 29´ předvedly pohlednou akci Eva s Blankou Frajtovou, její centr si zpracovala Anička Kolaříková a nekompromisní střelou trefila pravý horní roh branky-3:0. Ve 36´ využila nedorozumění v obraně hostů Bára Jelínková, sebrala soupeřkám míč a zvýšila na 4:0. Minutu na to tvrdou střelou pod břevno stanovila poločasové skóre na 5:0 Anička.

Ve druhé půli se hra hodně zpomalila a přibylo nepřesností. Hosté občas  předvedli náznak brejku, ale obrana domácích hrála zodpovědně a spolehlivě. V 55´ prostřelila vše před sebou Adéla Kozubíková-6:0. Na střílený roh si v 64´ naběhla Adriana-7:0. Anička Kolaříková dokončila svůj hattrick v 72´, když využila kolmou přihrávku od Sáry Bednářové-8:0. Hosty držela jejich golmanka, která zabránila několika jistým gólům, několikrát vychytala v čisté šanci Sabinu Krahulovou, ale v 79´ již na její střelu byla krátká-9:0. V 85´ se dočkala i aktivní Eva Sochorová, která ve středu hřiště vybojovala míč, prostřelila golmanku soupeře a docílila kýžené desítky. Tečku za utkáním udělala Radka Koutná, když ji přesnou přihrávkou našla Sára-11:0.

Děvčata opět předvedla kolektivní výkon, dokázala využívat celou plochu hřiště a dařila se kombinace. Hrála to, co jim dovolil soupeř a ten jim toho dovolil hodně. S počtem odehraných přípravných utkání se předvedená hra rapidně zlepšuje.

foto

ivospol.rajce.idnes.cz/fotbal_zeny,_priprava_FC_ELSEREMO_Brumov_vs_FC_Roznov_pod_Radhostem_11_0_5_0

6:3 (1:3)

Sestava : Koutná - Bednářová, Kozubíková, Tománková, Frajtová - Šandorová, Lysáková,  Škrabolová, Sochorová -  Matoušů, Machů, Krahulová

Branky : 23´ Vendula Machů, 51 a 79´´ Sára Bednářová, 67 a 77´´ Sabina Krahulová, 76´ Mery Lysáková - 3, 13 a 24´´  soupeř

Zajímavé utkání dvou rozdílných poločasů, ve kterém byly k vidění pěkné fotbalové situace a branky. Slovenský soupeř, hrající 2. ligu začal bez respektu  a do 13´ si vypracoval dvoubrankový náskok. Nejprve hostující hráčka po akci levou stranou nechytatelnou střelou k tyči nedala Radce šanci-0:1 a následně po chybě ve středu hřiště opět tvrdou střelou prostřelila vše, co jí stálo v cestě. Ve 23´ Adéla Kozubíková rychle rozehrála aut na Adrianu Škrabolovou, ta kolmicí našla Vendulu Machů, která ve svém klasickém úniku nezaváhala a střelou k tyči snížila na 1:2. Minutu na to domácí hráčky vyrobily chybu na pravé straně obrany a soupeř se po dorážce opět vzdálil na dvě branky-1:3. Hra domácích byla v těchto momentech moc upracovaná a složitá. Ve druhé půli se obraz hry změnil, soupeř se patrně spokojil se svým náskokem a z jeho hry se začala vytrácet dravost z první půle. V 51´ si na roh Evy naskočila Sára Bednářová a hlavou snížila na 2:3. V 67´ vyslala ze 20m svůj projektil Sabina a brankářka hostů míč mířící k tyči kontrolovala pouze pohledem-3:3. Soupeř po vyrovnávací brance zbytečně znervózněl a na hřišti se začalo jiskřit.  V 76´, opět po rychle rozehraném autu, strhla vedení na stranu domácích Mery Lysáková-4:3, další minutu na to zvyšovala tečovanou střelou Sabina-5:3  a v 79´ si Sára zopakovala brankovou situaci a po rohu uzavřela skóre na 6:3. I přes nepříznivě se vyvíjející stav to děvčata nevzdala a zlepšenou hrou ve druhé půli výsledek utkání otočila.