Zimní příprava 2012

Soustředění

Od středy 22.2.2012 do neděle 26.2.2012 proběhne zimní přípravné soustředění. Ubytování bude v městské turistické ubytovně v Brumově-Bylnici.  Budeme mít možnost využít bazén, saunu, tělocvičnu, umělku a krásné terény pro vytrvalostní běh :-) .

Nástup je ve středu obědem a konec v neděli snídaní.

sobota 17.3.2012 UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - SPARTAK Lubina 3:2 (1:1)

góly:  Adéla Poláchová, Eva Sochorová, Adriana Škrabolová

Domácí hráčky opět v improvizované sestavě. Taktéž Lubina  přijela nekompletní. Oboustranně korektní utkání se hrálo za nádherného jarního počasí. Domácí byli aktivnější, ale první gól vstřelili z brejku hosté. Brumov srovnal po kolmici Adélou Poláchovou a Eva po průniku strhla vedení na stranu domácích. Po vydařená střele z hranice vápna Lubina srovnala, ale závěr patřil opět domácím, když se po rohu prosadila Adriana.

10.3.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - TJ Sokol Vlkoš  3:1 (1:0, 0:1, 2:0)FC ELSEREMO Brumov

góly: Eva Sochorová, Iveta Krahulcová, Adéla Poláchová

Utkání se hrálo za příjemného počasí, děvčata z Vlkoše se projevila jako houževnatý a běhavý soupeř, který neodevzdal žádný míč zadarmo.Na přání hostů se hrálo 3 x 30 minut, neboť to bylo pro ně  první utkání venku. Za domácí nastoupilo torzo sestavy, Do pole musela i brankářka Iveta, která se odměnila gólem. Eliška v bráně mnoho práce neměla. Obranu spolehlivě dirigovala Monika,  směrem dopředu to však bylo horší. Hosté dobře napadali rozehrávku domácích a snažili se chodit do brejků, v poslední třetině jim však začaly docházet síly, čehož domácí využili.

2.3.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - SK Březnice  4:1 (3:1)

góly: Adriana Škrabolová 2, Darina Buriánková, Kristýna Frýželková

Trenér Robin Sochora k utkání : V utkání jsem postrádal tři zraněné hráčky a na hře to bylo hodně znát. Úvodních 30 minut první půle se vyznačovalo spoustou nepřesností jak na naší straně tak i na straně hostí. Domácí špatně kombinovali, nedokázali dát přesnou přihrávku na 3 metry a míč se jim odrážel od kopaček jako kaučuk. První velkou šanci měli ve 20´  hosté, když  obrana našla dlouhým míčem zkušenou Petru Gregorovou, která zatáhla míč po levé straně a přesnou příhrávkou našla nikým neobsazenou Cibíkovou, která se v zakončení nemýlila. Tato branka domácí konečně rozhýbala a naše hra se pomalu začala zlepšovat. Ve 29´ zlepšený pohyb  přinesl ovoce, když si na kolmici naběhla Eva, která odcentrovala na Adrianu a ta po krásném zpracování vystřelila z hranice šestnáctky a nechytatelnou střelou pod břevno srovnala. Hra se nám začínala dařit a několik našich střel od Kristýny Olejníkové, Dariny Buriánkové a Adriany Škrabolové z hranice pokutového uzemí bravůrně zneškodnila hostující golmanka. Druhá branka přišla po pěkné kombinaci po ose Kikina - Adriana - Eva, která opět odcentrovala prudký centr před bránu a Kristýna Frýželková už měla jednoduchý úkol 2-1. Hosté si vytvořili několik slibných akcí u kterých byla samozřejmě opět Gregorová, ale většinou končily u zkušené Moniky Pláškové před hranicí šestnáctky.Tečku za poločasem udělala Darina, která doběhla dlouhý míč na rohový praporek a po individuální akci se dostala až na malé vápno hostí, kde prudkou přihrávkou nastřelila hráčku hostů, od které se odrazil míč do vlastní brány - 3:1

V úvodu druhé půle byli domácí aktivnější, vytvořily si několik slibných příležitostí, ale nedokázaly střely ze střední vzdálenosti přesněji umístit a tak nechaly vyniknou brankařku hostí. Až v 67´ po střele Kikiny brankařka vyrazila míč na roh, po kterém Adriana zvýšila na  4:1.

Po zbytek utkání utkání se hra hodně odehrávala ve středu pole s několika ostřejšímy zákroky jak ze strany hostů tak ze strany domácích.

Hosté měli velkou šanci v 70´, ale prudkou střelu z 15 metrů k pravé tyči naší branky Eliška bravurně zneškodnila. Pochvalu za předvedenou hru si zaslouží Jana Trochtová a Darina Burianková.

25.2.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - SK Březůvky 13:1 (7:1)

góly : Adriana Škrabolová 4, Eva Sochorová 3, Darina Buriánková a Kristýna Olejníková 2, Adéla Kozubíková a Blanka Frajtová 1

Brumovské fotbalistky, které absolvovaly ve dnech 22.-25.2.2012 zimní soustředění v Městské turistické ubytovně v Brumově-Bylnici si k prověření sil pozvaly tým holek z Březůvek. Hrálo se za velmi příjemného počasí na místní UMT. Brumovská děvčata po velmi povedeném výkonu zvítězila 13:1 (7:1).  Na hře se velmi pozitivně projevily dva předchozí duely se žáky ročníku 2000, kteří jim byli více než zdatným soupeřem a sparingpartnerem během celého soustředění. Hra již měla řád a  přihrávky nacházely adresáta. Holky hýřily pohybem, nápady a hrály tak, jako kdyby za sebou neměly 4 dny fyzických galejí.

24.2.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - FC ELSEREMO Brumov, ročník 2000  3:3 (1:1)

góly : Adéla Poláchová 3

Ve druhém utkání s "nulkama" se pohyb a  kombinační hra děvčat výrazně zlepšily. Tomu odpovídal i výsledek.

22.2.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - FC ELSEREMO Brumov, ročník 2000

2:5 (0:3)

góly : Eva Sochorová 2

První ze dvou utkání v rámci soustředění sehrála děvčata ve značně oslabené sestavě.  Populární Pechovy a Kubišovy "nulky", které v rámci ČR a SR prohánějí týmy věhlasných jmen jako je Sparta či Slávie Praha, Slovan Bratislava aj. byly holkám více než zdatným soupeřem. Bylo znát, že trenéři své hochy prohánějí od začátku zimy jenom po umělce. Děvčata se snažila, ale hoši byli pohyblivější a sehranější.

17.2.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - 1. FC Slovácko U-19  2:5 (0:3)

góly : Kristýna Olejníková, Slovácko vlastní

Sněhová kalamita v Brumově málem zapříčinila odložení utkání. Hřiště lemovaly až místy třímetrové bariéry sněhu. Holky se dávaly dokupy na poslední chvíli a tak domácí hrály bez brankářky a pouze s jednou náhradnicí. Slovácko, které se připravovalo na sezónu v Brumově na soustředění, nastoupilo posíleno několika hráčkami ženského týmu. Hosté lépe kombinovali a svou převahu do poločasu vyjádřily třemi vstřelenými góly. Domácí nic nevzdávali, snížili na 2:3, ale závěr patřil Slovácku, když v posledních 5 minutách dokázali vsítit dva góly.

12.2.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - SK Březůvky 8:0 (4:0)

góly : Eva Sochorová 4, Radka Koutná 2, Adriana Škrabolová a Adéla Poláchová 1

Další z tradičních soupeřů. Podle vedoucího Březůvek Mirka Kubjáta přijeli hosté nekompletní a cílem vyzkoušet nové hráčky. Hrálo se za teploty - 12°C. Podle toho taky vypadala hra. Domácí měli územní převahu, ovšem kombinace se moc nedařila. Soupeřky z Březůvek se snažily, seč jim síly stačily, ale ty jim v závěru došly.

29.1.2012  UMT Brumov

FC ELSEREMO Brumov - MŠK Trenčianské Teplice 2:10 (0:6)

góly : Eva Sochorová, Adéla Poláchová

Zápas s tradičním soupeřem a účastníkem nejvyšší slovenské ligy měl velmi dobrou úroveň. Výsledek neodpovídá předvedenému výkonu. T.Teplice byly v proměňování šancí 100%, měly více míč na kopačkách a lépe kombinovaly. Bylo vidět, že soupeř je rozehranější a kompaktnější. Brumovjanky se snažily, ale nešlo to. Trenér Teplic Rudo Mrázik absolvuje zimní přípravu s kádrem 24 hráček a domácích je ztěží 13. Nevyléčeny zůstávají Míša Susedíková, Monika Miklasová, Denisa Barcůchová a Eliška Florešová.