neděle 20.10.2013

ZEMAS Hovorany- FC ELSEREMO Brumov

0:10 (0:5)

branky : 5, 28, 39, 51, 53 a 59´´ Eva Sochorová, 15´ Kristýna Olejníková (p), 34´ Adriana Škrabolová, 70´ Blanka Frajtová, 87´ Dariba Buriánková

sestava : Eliška Florešová - Magda Suchánková (Blanka Frajtová),Monika Plášková, Kristína Gabrišová, Adéla Kozubíková - Darina Buriánková, Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Eva Sochorová (Gábina Presová) - Sabina Krahulová (Linda Lysáková), Kristína Cverenkárová

V posledním mistrovském utkání, za slunečného počasí po celé utkání dominovali hosté z Brumova. Brumovjanky podaly kolektivní výkon, domácí hráčky se až na malé vyjímky do šancí prakticky nedostaly a Elišku v brance neohrozily. Brumovjanky si neustálým pohybem vytvářeli jednu šanci za druhou a nejlepší hráčka domácích-golmanka měla plné ruce a nohy práce, aby uchránila svou branku od ještě většího debaklu.

Jak šly branky :

5´- Eva Sochorová dorazila střelu Adriany, kterou golmanka vyrazila - 0:1

15´ - Kristýna Olejníková proměňuje penaltu, nařízenou za faul na Kristínu Cverenkárovou - 0:2

28´ - Eva Sochorová po spolupráci se Sabinou Krahulovou - 0:3

34´ - Adriana Škrabolová se prosazuje po individuální šanci středem hřiště - 0:4

39´ - Eva Sochorová po "svíčce" od Sabiny - 0:5

51´ - Eva Sochorová po přesné kolmici od Kristíny Cverenkárové - 0:6

53´ - Eva Sochorová po kolmici tentokrát od Kristíny Gabrišové - 0:7

59´ - Eva Sochorová po střele z rohu malého vápna - 0:8

70´ - Blanka Frajtová lobem z velkého vápna přehazuje brankařku - 0:9

87´ - Darina Buriánková po spolupráci s Adrianou - 0:10

sobota 12.10 2013

FC ELSEREMO Brumov- SK Březnice

1:0 (0:0)

branka : 75´ Kristína Cverenkárová

sestava : Eliška Florešová - Gábina Presová, Monika Plášková, Monika Miklasová, Adéla Kozubíková (Iveta Krahulcová) - Magda Suchánková, Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Kristína Cverenkárová - Sabina Krahulová (Blanka Frajtová), Eva Sochorová

střídačka : Radka Koutná

Bojovné utkání s bránícím soupeřem rozhodla v 75´po dorážce Kristína Cverenkárová. Fotbalistky z Březnice přijely na brumovskou UMT s defenzivní taktikou. Pokutové území před brankářkou Malotovou dokonale zabetonovaly a pro domácí byl problém touto houževnatou obranou projít. Většina dalekonosných pokusů jen těsně minula branku. Menší problémy dělala Brumovjankám na hrotu osamocená Petra Gregorová, ale důsledná obrana domácích jí mnoho prostoru nedala. Hosté z Březnice se ještě v 85´nadechli k náporu a snažili se urvat alespoň bod, ale domácí hráčky jejich pětiminutovému tlaku odolaly a připsaly si v posledním podzimním utkání na domácí půdě cenné vítězství.

neděle 6.10.2013

FK Mutěnice - FC ELSEREMO Brumov

2:1 (0:1)

branka : 31´ Adéla Poláchová

sestava : Eliška Florešová - Gábina Presová, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Bára Jelínková, Magda Suchánková - Darina Buriánková (Blanka Frajtová), Adriana Škrabolová, Adéla Poláchová, Kristína Cverenkárová - Sabina Krahulová

byla připravna Adéla Kozubíková

Ještě půl hodiny před odjezdem do Mutěnic měl trenér Brumovjanek k dispozici pouhých 8 hráček. Projevil se totiž těžký zápas z Podivína, ze kterého si polovina děvčat odnesla nepěkné šrámy. Jelikož "babské" plemeno je odolnější a silnější jak chlapské, tak se nakonec děvčata nějak posbírala. Holky si svá zranění zatejpovaly a jinak ošetřily a vyrazily směr Mutěnice, se snahou vrátit jim domácí porážku z jara 2:3.

Poprvé jsme "okoštovaly" mutěnickou trávu. Předchozí utkání se odehrávala pouze na UMT. Během první půle jsme absolutně dominovaly, domácí hráčky se snažily hrát na brejky, ale ani to se jim nedařilo. Ze spousty šancí jsme dokázaly k naší smůle využít pouze jedinou, když Adéla Sarah v 35 minutě přelobovala domácí golmanku. Nemá smysl vyjmenovávat, kolik šancí jsme promarnily. Dobře nám tak.

Ve druhé půli se hosté lehce zatáhli až přišla 55´, kdy ze 40 m obdrželi vyrovnávací gól. Zda to byla střela nebo bezhlavý odkop ví sama střelkyně, ale gól to byl pěkný. V tento moment žádný ze soupeřů nechtěl remízu a začalo se hrát na vítězství. Hrálo se od vápna k vápnu, v plném nasazení obou týmů. Bohužel přišla 78 ´a nepochopitelný verdikt rozhodčího Drozdy, který odpískal nedovolenou hru tělem Evy, která za to vyfasovala jako bonus žlutou kartu. I místní diváci, kteří stáli v blízkosti, se jenom podivovali tomuto více než podivnému rozhodnutí. Mutěnická hráčka zahrála přímý kop s rutinou Cristianda Ronalda a Elišce v brance nedala šanci a otočila skóre na 2:1. Brumovjanky všechnu zbylou sílu vrhly do útoku, vypracovaly si několik šancí, ale vyrovnat se jim již nepopodařilo.

sobota 28.9. ve 13:30

Slavoj Podivín- FC ELSEREMO Brumov

0:6 (0:1)

branky : 20, 57 a 73´´ Kristýna Olejníková, 55 a 65´´ Adriana Škrabolová, 86´ Iveta Krahulcová (p)

sestava : Eliška Florešová - Gábina Presová, Eva Sochorová, Kristína Gabrišová, Adéla Kozubíková - Darina Buriánková, Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Magda Suchánková (Iveta Krahulcová), Kristína Cverenkárová - Blanka Frajtová (Linda Lysáková)

Vítězství s podivínskými veverkami se rodilo velmi těžce. Hosté do utkání nastoupili s menšími obavami a bez několika hráček základní sestavy. První půle byla více než vyrovnaná, se šancemi na obou stranách. Tu první velkou, v úvodu utkání neproměnila Kristýna Cverenkárová. Nejvíce starostí Brumovjankám nadělala rychlonohá podivínská Chocholáčková, která v 18´ nastřelila tyč, děvčata si ji však poctivě přebírala a zdvojovala, čímž jí úplně otrávila hru. Bylo jasné, že o osudu utkání rozhodne to, kdo dá první gól, a to se podařilo ve 20´ Kikině Olejníkové, po výborné přihrávce od Kristíny Cverenkárové. Domácí se snahou vyrovnat přidali na důrazu a před brankou hostů několikrát hořelo. Druhá půle začala lobem Adriany, který skončil těsně vedle branky domácích. V 10´si to Adriana vynahradila, když z přímého kopu, nařízeného za faul na aktivní Kristínu Cverenkárovou, nádherně ostřelila zeď - 0:2. Za dně minuty po individuální akci zvyšovala na 0:3 Kikina, a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Domácí za povzbuzování diváků se snažili vstřelit čestný gól, čímž otevřeli více obranu, čehož využila ještě jednou Adriana a hattrick dokonala Kikina. Těsně před koncem se v pokutovém území pěkně uvolnila Iveta Krahulcová, avšak domáci obránkyně zasáhla míč rukou. Nařízenou penaltu Iveta napodruhé proměnila a uzavřela skóre na 0:6. Ve druhé půli Brumovjanky předvedly patrně svůj letošní nejlepší výkon, a svou bojovností rozhodly toto velmi těžké utkání, byť většina z nich dohrávala zápas se zraněním.

sobota 21.9.2013

FC ELSEREMO Brumov- ČSK Uherský Brod

2:0 (0:0)

branky : 50´ Sabina Krahulová, 75´ Kristína Cverenkárová (p)

sestava : Iveta Krahulcová-Adéla Kozubíková, Monika Plášková, Monika Miklasová (Pavla Manová), Kristína Gabrišová- Bára Jelínková (Linda Lysáková) , Eva Sochorová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková (Magda Suchánková) - Sabina krahulová (Gábina Presová), Kristína Cverenkárová (Blanka Frajtová)

Fotbalistky Uherského Brodu se na brumovské umělce představily jako velmi houževnatý soupeř, kterému navíc hrály do noty menší rozměry domácí umělky. Pověstná brumovská zbraň, kterou v minulosti í fotbalistky Brumova použily ve 2. lize proti mnoha lépe technicky vybaveným týmům, se tentokrát obrátila proti nim. Elišku, kterou pro utkání vyřadila červená karta z Holešova nahradila v brance Iveta Krahulcová, která nemusela řešit mnoho nebezpečných situací, jelikož hra se po většinu utkání odehrávala na polovině hostů. Domácí se snažili kombinací dostat před bránu Broďanek, ale přes zhuštěný střed hřiště to šlo velmi špatně, když se to podařilo, gólu zabránila výborná brankařka hostů a nebo konstrukce branky, jako po přímém kopu Kristýny Olejníkové. Domácím nezbylo, nežli odstřelovat branku Brodu ze střední vzdálenosti, ale mnoho potíží golmance hostů nepřidělali. Do šaten se šlo za stavu 0:0 a na domácích se začala projevovat nervozita, protože věděly, že druhá půle bude velmi těžká, jelikož soupeř až na vyjímku v Holešově, mnoho gólů nedostává. Poměrně hojná návštěva se branek přeci jenom dočkala, když v 50´ Sabina dorazila odražený přímý kop Kristýny Olejníkové. Brumovjanky si oddechly a začaly hrát uvolněněji. V této fázi si dokázaly vytvářet gólové šance, které se bohužel nepodařilo zužitkovat. Tlak domácích vyvrcholil nedovoleným zákrokem v pokutovém území na Kristínu Cverenkárovou, a penaltu sama faulovaná, tvrdou střelou do středu branky proměnila. Broďanky dál bojovaly o první vstřelený gól v soutěži, ale na brumovském hřišti se jim to již do konce utkání nepodařilo.

neděle 15.9. 2013

Holešovské Holky-FC ELSEREMO Brumov

5:0 (4:0)

sestava : Eliška Florešová-Adéla Kozubíková, Monika Plášková, Monika Miklasová, Gábina Presová (Kristína Gabrišová)-Eva Sochorová (Bára Jelínková), Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Magda Suchánková (Blanka Frajtová) - Darina Buriánková, Kristína Cverenkárová

Nabuzeni vysokou výhrou s Vlkošem odjely Brumovjanky do Holešova odehrát co nejlepší výsledek. Úvod byl slibný, bohužel, ale v 5´ si Eva přivodila svalové zranění, byla nucena střídat a tím jsme ztratily hlavní údernou sílu směrem k brance domácích. Nejnebezpečnější hráčku Holešova Šilhárovou jsme poprvé neuhlídali ve 20´ - 1:0. Ta se opět dostala do šance po kolmici ve 27´, Eliška ve snaze zasáhnout míč ji faulovala a nemohlo následovat nic jiného, nežli červená karta a pokutový kop. Do brány šla z postu předstopera Monika Miklasová, při které stálo štěstí, neboť exekutorka penalty nastřelila břevno. Holešov v těchto momentech zápasu uzamkl hosty na jejich polovině a Monika v bráně likvidovala jednu střelu za druhou. Už to vypadalo, že se do poločasu Brumovjanky ubrání, ale následovala pětiminutovka jako z hororu a zkušení domácí třemi góly v rozmezí 38 - 42´ rozhodli o osudu utkání.

Hosté šli do druhého poločasu se snahou zabránit většímu debaklu, což se jim bojovností a vůlí částečně i podařilo. Inkasovali již pouze jednou, opět po centru nikoho jiného, nežli Šilhárové. Dokázali si i v deseti vytvořit šance, ovšem nezbyly jim síly na jejich proměnění.

sobota 7.9.2013

FC ELSEREMO Brumov - TJ Sokol Vlkoš

7:0 (3:0)

branky : 23, 73 a 87´´ Eva Sochorová, 41 a 76´´ Sabina Krahulová, 27´ Adriana Škrabolová, 85´ Linda Lysáková

sestava : Eliška Florešová-Adéla Kozubíková, Monika Plášková, Monika Miklasová, Gábina Presová (Linda Lysáková)-Eva Sochorová , Adriana Škrabolová (Kristína Cverenkárová), Kristýna Olejníková, Magda Suchánková (Bára Jelínková) - Darina Buriánková (Blanka Frajtová), Sabina Krahulová

Domácí hráčky pod dohledem brumovského rodáka Tomáše Řepky s rodinou a s Monikou Pláškovou na stoperovi, konečně předvedly výkon hodný loňských vítězů Moravskoslezské divize žen. Úvod byl opět mírně nervózní, ale jak přibývaly minuty na ukazateli skóre, tak se i zlepšovala hra brumovjanek. Mladý tým hostů byl od začátku pod velkým tlakem a bránu domácích za celé utkání ohrozil pouze jednou, když v 51´ z ojedinělé akce nastřelili tyčku. Domácí s částečně pozměněnou sestavou předvedly dravý tah na branku, se spoustou šancí a pohledných kombinací. Úvodní gól si ve 23´ hosté vstřelili sami po akci Evy, která byla na pravé straně zálohy k neudržení. Za chvíli přidala po rohu gól Adriana a do poločasu, po vyšachování hostující obrany Sabina.

Úvod druhé půle byl vyrovnaný, ale pak Eva rozehrála svou fotbalovou partii, když hostující brankařku Aujeskou dvakrát překonala z velkého úhlu. V 85´ se ve svém prvním mistrovském utkání trefila teprve třináctiletá Linda Lysáková. Domácí hráčky předvedly zlepšený výkon, nasazení a bojovnost.

program      Vlkoš 7.9.2013.pdf (1024826)

sobota 31.8. 2013

TJ Valašské Meziříčí-FC ELSEREMO Brumov

3:1 (2:1)

branka : 34´ Kristýna Olejníková

sestava : Eliška Florešová-Adéla Kozubíková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Gábina Presová-Kristína Cverenkárová, Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková - Sabina Krahulová, Blanka Frajtová, (Magda Suchánková)

Trápení pokračovalo i ve druhém mistrovském utkání sezóny. Zápas začal z důvodu pozdního příchodu rozhodčího o dvacet minut později. Několik hráček muselo nastoupit se zraněním z předchozího duelu s Pavlovicemi, což se výrazně projevilo na hře týmu. Hned v úvodu se obnovilo zranění Blance na hřiště musela Magda Suchánková. Nutno podotknout, že Valmez byl vyjma prvních deseti minut druhé půle po celé utkání lepším týmem. Domácí hráčky byly úspěšné hned z první vážné šance, když z centru nastřelily břevno a následně nikým nekryté dopravily míč do brány. Brumov vyrovnal po rychlém brejku Dariny a následné dorážce Kristýny Olejníkové. V závěru první půle odpískal nepochopitelně rozhodčí Žniva ruku Adély, která byla ve zdi a kryla si obličej. V úvodu druhé půle si Brumovjanky vypracovaly dvě gólovky, ale vyrovnat se nepodařilo. Hosté vrhli všechny zbývající síly do útoku, tím dali soupeři možnost rychlých brejků do otevřené obrany, čehož také hráčky Valmezu využily a zvýšily na 3:1. O osudu utkání bylo rozhodnuto. Nezbývá, než zabojovat o první vítězství sezóny doma s Vlkošem.

neděle 25.8.2013

FC ELSEREMO Brumov - TJ Slavoj Velké Pavlovice

4:4 (2:2)

branky : 2 a 24´´ Sabina Krahulová, 49´ Darina Buriánková, 74´ Kristýna Olejníková - 16´ Iva Radhouská, 40 a 48 ´´ Sabina Osičková, 56´ Hana Málková

sestava : Eliška Florešová-Adéla Kozubíková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Gábina Presová-Magda Suchánková (Blanka Frajtová), Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková - Sabina Krahulová (Iveta Krahulcová), Kristína Cverenkárová

Již první minuty utkání naznačily, že utkáníbude mít divoký průběh. Nejprve nejlepší hráčka hostů Radhouská v 1´ ukázala domácí obraně, že s ní budou mít velký problém, když všem utekla, ale k její smůle trefila pouze břevno. Z následného protiútoku se domácí ujali vedení po střele Sabiny-1:0. V 16´ hostující Radhouská v akci jako přes kopírák z první minuty, se tentokrát nemýlila a vyrovnala přesnou střelou k tyči. Ve 24´ vyšla spolupráce nejlepších hráček domácích Adriany a Sabiny-2:1 a to bylo naposled, co domácí hráčky vedly. Hosté během osmi minut Osičkovou otočili utkání-2:3. Domácí hned za minutu kontrovali Darinou po střele z úhlu-3:3. Brumovjanky v této fázi zápasu nedokázaly proměnit spoustu vyložených šancí, které si vypracovaly. Pavlovice se v 56´po střele Málkové opět ujímají vedení-3:4. Naštěstí Kristýna Olejníková trefuje v 74´ odražený míč po přímém kopu Sabiny-4:4. Posleních patnáct minut domácí hráčky zavřely soupeře v jejich pokutovém území, ale vítězný gól se již vstřelit nepodařilo. Dělba bodů byla absolutně spravedlivá a naznačila, že letošní sezóna bude velmi vyrovnaná a zajímavá.