8:2 (3:1)

Branky : 3 x  Sabina Krahulová, 3 x Sára Bednářová, 2 x Bára Jelínková

Sestava: Sára Bednářová(Iveta Krahulcová)-Blanka Frajtová, Marie Lysáková, Sára Tománková, Katka Hnilová-Bára Jelínková, Adéla Kozubíková, Adriana Škrabolová,Bára Černobilová-Sabina Krahulová, Vendula Machů

Iveta Krahulcová (Sára Bednářová), Gábina Presová, Michaela Trybusová

TJ KOVO Beluša, tradiční soupeř domácích hráček v přípravě, přijel do Brumova v obměněné sestavě. Na hře domácích se začíná projevovat trpělivá práce trenérky a kapitánky Adriany Škrabolové, která během utkání stíhá rozdávat přihrávky, ale i koučovat. Brumovjanky diktovaly tempo hry a postupně dobývaly branku hostů. I když je vidět na hřišti ještě spousta nepřesnosti, hra, zpracování míče a přesnost přihrávek se zlepšuje a děvčata si již dokáží vhodným pohybem říci o míč. Branky padly po pěkných fotbalových akcích jak středem, tak i po stranách. Mimo tradiční snajperky Sabiny se prosadila třemi brankami Sára Bednářová, která si po dlouhodobém zranění zahrála mimo branku, kde je děvčatům oporou a dvěma pěknými góly se blýskla Bára Jelínková.

sobota 24.2.2018

FC ELSEREMO Brumov - MŠK Považská Bystrica

6:2 (3:0)

Branky : 3 x Adriana Škrabolová, Bára Černobilová, Vendula Machů, Sabina Krahulová

Sestava: Sára Bednářová-Blanka Frajtová, Marie Lysáková, Sára Tománková, Gábina Presová-Bára Jelínková, Anička Kolaříková, Adriana Škrabolová,Bára Černobilová-Sabina Krahulová, Vendula Machů

Iveta Krahulcová, Michaela Maňasová, Adéla Blanařová, Michaela Trybusová

V dalším přípravném utkání se na brumovské umělce představil druholigový slovenský tým z Považské Bystrice. Soupeř přijel bez tří hráček základní sestavy a na hřišti to bylo znát. I přes velký mráz domácí děvčata měla převahu, kterou vyjádřila šesti vstřelenými brankami. Soupeř dokázal skórovat z brejků po individuálních chybách domácích, které by měly být poučením do dalších zápasů.

neděle 18.2.2018

FC Vsetín-FC ELSEREMO Brumov

3:2 (2:1)

Sestava: Sára Bednářová-Blanka Frajtová, Marie Lysáková, Míša Matoušů, Adéla Kozubíková-Bára Jelínková, Anička Kolaříková, Adriana Škrabolová-Sabina Krahulová, Vendula Machů

Děvčata proti lídrovi divize žen sk. B hráčkám FC Vsetín odehrála vyrovnanou partii. Brumovjanky, přestože  nastoupily pouze v deseti, podaly velmi slušný a bojovný výkon. Hosté se ve 13´ ujali vedení po střele Sabiny Krahulové. Domácí hráčky po důrazu v pokutovém území, stihly vývoj utkání do poločasu otočit na 2:1. V úvodu druhé půle srovnala na 2:2 po úniku Vendula Machů, ale domácí si v poslední čtvrthodině přesnou střelou k tyči na 3:2 vzali vítězství zpět.

FOTO Z UTKÁNÍ

neděle 6.8.2017

FC Vsetín vs FC ELSEREMO Brumov

2 : 0   (0 : 0)

Sestava: Sára Bednářová-Blanka Frajtová, Sára Tománková, Katka Hnilová, Adéla Kozubíková-Anička Kolaříková, Marie Lysáková, Adriana Škrabolová, Staňka Bartošáková-Pavla Jeřábková, Marie Kozáčková

S pěti novými spoluhráčkami sehrála brumovská děvčata první přípravné utkání na novou sezónu s nově utvořeným týmem FC Vsetín, ovšem plným zkušených hráček. Hosté i přes prohru si nevedli špatně. V první půli byly Brumovjanky mírně lepším týmem, Pavla Jeřábková, která na hrotu působila velmi aktivně, se dostala do dvou slibných příležitostí, ale neproměnila. V úvodu druhé půle se domácí střelou pod břevno ujali rychle vedení 1:0. Vsetíňanky s přibývajícím časem pomalu přebíraly aktivitu a Sára Bednářová v brance svůj tým několikrát podržela. Ve druhé půli jsme domácí branku moc neohrozili, zato domácí hýřili aktivitou, avšak nová stopérská dvojice Brumovjanek předvedla pěkný výkon. Čtvrt hodiny před koncem hosté obdrželi druhou branku z hraniční ofsajdové situace, která rozhodla o osudu zápasu. Bylo znát, že domácí hráčky jsou v přípravě daleko popředu, sehranější a byly i fotbalovější.  Zcela jistě budou velcí favoriti na vítězství v jejich divizní skupině. Brumovjanky však svým výkonem moc  nezklamaly, nově se tvořící tým potřebuje čas, trpělivost a sehranost.