Uherský Brod se skvělou brankářkou Lenkou Horákovou zaskočil Brumov

06.05.2014 08:21

zdroj : Zlínský deník

autor : Lubomír Hotař

Region – O velké překvapení se ve 14. kole fotbalové divize žen postaral celek Uherského Brodu, který uhrál remízu s Brumovem. V dalších partiích lídr soutěže družstvo Holešovských holek nešetřilo trápící se Březnici a Valašské Meziříčí si skalpem Velkých Pavlovic upevnilo druhou divizní příčku.

UHERSKÝ BROD – BRUMOV 0:0

,,Duel skončil spravedlivou remízou. Šance se totiž střídaly na obou stranách. Techničtější Valašky ale byly nebezpečné hlavně z rychlých brejků. V těchto situacích nás ovšem výrazně podržela gólmanka Lenka Horáková,“ hodnotila cenný výsledek spokojená uherskobrodská trenérka Zdeňka Skupinová.  ,,V zápase jsme nedokázali využít územní převahu. V koncovce  jsme byli totiž málo důrazní. Utkání přesto mohly rozhodnou Susedíková, Krahulcová a ve druhé půli ze samostatného úniku Sochorová,“ byl po střetnutí naopak hodně zklamaný kouč Brumova Robin Sochora.

Uherský Brod: Horáková – Lenka Kučerová, Chovancová, Lenka Petrková st., Crlová, Michaela Kučerová, Jílková, Chmelová, Lenka Petrková ml., Klára Pospíšilová, Šmilauerová. Střídaly: Polanská, Zderčíková, Straková, Wampulová.

Brumov: Krahulová – Kozubíková, Plášková, Jelínková, Presová, Sochorová, Olejníková, Škrabolová, Buriánková, Krahulcová, Susedíková. Střídala: Pinďáková.

HOLEŠOVSKÉ HOLKY – BŘEZNICE 8:0 (5:0)

,,Proti snaživému, ale zcela neškodnému soupeři jsme potvrdili roli jednoznačného favorita. Po celý průběh střetnutí jsme se snadnou kombinací dostávali do zakončení, které ale mohlo být podstatně lepší. Naopak hosté naši branku neohrozili ani jednou, protože Březnice byla nucená neustále hrát před, nebo ve vlastní šestnástce,“ pronesl po zápase holešovský trenér Slavomír Bednář. ,,Domácí kolektiv byl lepší ve všech fotbalových činnostech. Složitě jsme bránili rychlost a kombinace holešovských hráček a také jsme nedokázali eliminovat křídelní hru Hanaček,“ našla příčiny vysoké porážky obránkyně Březnice Žaneta Vaculíková.

Branky Holešovských holek: Šilhárová 2, Kocurková 2, Jašková, Holíková, Holcová, Chytilová.

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – VELKÉ PAVLOVICE 3:1 (1:0)

,,Duel se hrál na hřišti v Ratiboři a první branku v něm vsítila domácí odchovankyně Sabina Rýdlová. Na začátku druhé půle ovšem po chybě gólmanky Markové hostující Málková vyrovnala na 1:1. Povedl se nám však závěr střetnutí, kdy naše kanonýrka Jana Hrazdilová v osmasedmdesáté minutě dvěma góly během necelých dvou minut strhla vítězství na naši stranu,“ radoval se ze skalpu silného protivníka jeden z vůdců lavičky Valašského Meziříčí Martin Čabla.

Branky Valašského Meziříčí: Hrazdilová 2, Rýdlová.