Eva Sochorová byla v Březnici u šesti branek Brumova

27.05.2014 06:55

Zdroj : Zlínský deník

Autor : Lubomír Hotař

Region – Ani ve Valašském Meziříčí družstvo Holešovských holek body nerozdávalo. V 17. kole fotbalové divize žen se zviditelnil také Brumov, který nešetřil Březnici. Snaživý Uherský Brod podle předpokladů padl na půdě Velkých Pavlovic.

 

BŘEZNICE – BRUMOV 0:7 (0:4)

         ,,Zápas jsme odehrály pouze s deseti hráčkami. Přesto se nám dařilo se soupeřkami běhat až do konce střetnutí. Problémy nám ale dělaly kolmé přihrávky a křídelní hra Brumova,“ uznala za poražené družstvo stopérka Březnice Žaneta Vaculíková. ,,Už v páté sekundě nastřelila Sochorová ze třiceti metrů tyčku domácí branky. Na první gól jsme však čekali až do sedmnácté minuty. Potom už to byl koncert naší ofenzívy. Předváděli jsme pohledný a hlavně jednoduchý fotbal. Prosazovali jsme se pohybem a dařilo se nám rovněž v koncovce. Snaživý domácí kolektiv jsme na naši polovinu hřiště pouštěli jenom sporadicky,“ užíval si pohodovou výhru kouč Brumova Robin Sochora. Jeho radost umocnila i manželka Eva, jež tvořila hru Valašek. ,,Evě se duel na postu pravé záložnice mimořádně povedl. Kromě dvou vstřelených branek se ještě podílela přihrávkopu nebo přesným centrem na dalších čtyřech našich gólech,“ chválil Sochora.

Branky: Sochorová 2, Škrabolová 2, Kozubíková, Krahulová, vlastní.

Březnice: Malotová – Kubíčková, Vaculíková, Kryšpínová, Kozmíková, Kristýna Marková, Hamalčíková, Cíbiková, Vavrušová, Bukovjanová.

Brumov: Koutná – Gabrišová, Plášková, Suchánková, Presová, Sochorová, Škrabolová, Olejníková, Kozubíková, Susedíková, Krahulová. Střídaly: Lysáková, Pinďáková.

 

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 0:2 (0:2)

         ,,Ve šlágru kola jsme první gól inkasovali už v jedenácté minutě. Teprve potom jsme se dostali na dostřel holešovské branky. Rány Rýdlové a Vlčkové však nebyly příliš nebezpečné. A tak se ke slovu dostali znovu hosté, kteří díky přesnému zásahu Kocurkové šli v pětadvacáté minutě do dvoubrankového náskoku. V další fázi střetnutí se hra odvíjela vesměs mezi oběma šestnáctkama. Proto korigovat stav mohly až v úplném závěru duelu Nováková a Hrazdilová. Čestné trefy jsme se ovšem nedočkali,“ popsal vývoj  zápasu dvou nejlepších celků divize jeden z vůdců lavičky Valašského Meziříčí Martin Čabla. ,,Utkání hrané za velkého vedra na nekvalitní umělé trávě neslo znaky souboje dvou lídrů tabulky. Oba celky nešetřily tvrdostí, vynikaly v rychlosti a dařila se jim také kombinace. My jsme ale byli o poznání klidnější a už v prvním poločase jsme rozhodli o naší výhře. Po přestávce už jsme náš cenný tříbodový zisk z Valašska bez vážnějších problémů kontrolovali,“ vyzdvihl svůj tým za takticky zvládnutou partii jeden z koučů Holešovských holek Slavomír Bednář.

Branky: Šilhárová, Kocurková

 

VELKÉ PAVLOVICE – UHERSKÝ BROD 4:0 (3:0)

         ,,Na  hřišti čtvrtého celku tabulky podal náš tým solidní výkon. Bohužel srážely nás individuální chyby v obraně, kdy se nám nedařilo pokývat pohyblivé domácí útočnice. Po třígólovém přídělu v prvním poločase jsme se ve druhé půlce zápasu snažily zmírnit naši porážku, ovšem k pořádné střele se dostala pouze Chovancová,“ inoformovala uherskobrodská trenérka Zdeňka Skupinová.