Divizní loučení okořenila Sabina Krahulová třemi brankami v síti Hovoran

03.06.2014 06:55

Zdroj : Zlínský deník

Autor : Lubomír Hotař

Region – Všechny zápasy v 18. kole fotbalové divize žen skončily podle papírových předpokladů. Z prvenství v soutěži se už s předstihem radoval klub Holešovských holek, stříbrnou příčku vybojovalo Valašské Meziříčí a úspěch regionálních barev umocnil ziskem třetího místa Brumov.

BRUMOV – HOVORANY 5:1 (3:1)

,,Při loučení se sezonou jsme se hlavně bavili fotbalem. Hosté sice v patnácté minutě vyrovnali Prýglovou skóre na 1:1, ovšem hned vzápětí nás autorka hattricku v zápase Krahulová poslala znovu do jednogólového náskoku. Ve zbytku střetnutí už družstvo z jihu Moravy nekladlo žádný odpor a my jsme si s chutí zakombinovali. Pohodové vítězství jsme umocnili také přesnou střelbou. Zajimavostí také je, že naši pátou branku zaznamenala v devětašedesáté minutě z penalty gólmanky Koutná,“ pochvaloval si vůdce lavičky Valašek Robin Sochora.

Branky Brumova: Krahulová 3, Sochorová, Koutná.

Brumov: Koutná – Gabrišová, Suchánková, Plášková, Presová, Sochorová, Olejníková, Škrabolová, Kozubíková, Krahulová, Krahulcová. Střídaly: Pinďáková, Lysáková.

HOLEŠOVSKÉ HOLKY – VLKOŠ 9:0 (4:0)

,,Hosté před utkáním očekávali debakl a tak jsme jim jejich obavy naplnili. Duel se od první minuty hrál pod naší taktovkou. Dařila se nám rozehrávka a navíc naše tvrdá a kompaktní obrana zcela eliminovala útočnou snahu Vlkoše. Kanonýrkou zápasu se stala Monika Šilhárová, jež v poslední partii sezony vsítila šest branek,“ užíval si fotbalovou pohodu jeden z vůdců lavičky Holešovských holek Slavomír Bednář.

Branky Holešovských holek. Šilhárová 6, Kocurková 3.

UHERSKÝ BROD – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 0:1 (0:1)

,,Proti druhému družstvu tabulky jsme podaly důstojný výkon. Ovšem první poločas ovlivnil silný vítr a i díky němu bylo Valašské Meziříčí lepší. Navíc jsme hned ve dvanácté minutě inkasovaly jedinou branku zápasu. Po přestávce jsem prostřídala sestavu a náš herní projev se zlepšil. Ale abychom střetnutí dovedly alespoň k remízovému stavu, tak nám tradičně chybělo víc důrazu v šestnástce soupeřek,“ uznala trenérka Slováckého celku Zdeňka Skupinová. ,,V posledním duelu sezony jsme byli na hřišti předposledního týmu soutěže velkým favoritem. Tuto roli se nám sice podařilo splnit, ovšem tentokrát jsme měli na Slovácku problémy s koncovkou. Hodně toho pochytala domácí gólmanka Horáková a někdy nám také chyběla přesnější muška,“ konstatoval jeden z koučů Valašského Meziříčí Martin Čabla.

Branka: Krčmářová.

MUTĚNICE – BŘEZNICE 2:0 (2:0)

,,V přímém souboji o konečnou sedmou příčku jsme byly fotbalovějším celkem. Ovšem v koncovce byly Mutěnice efektivnější a po gólech Lamáčkové a Chromečkové Jihomoravanky také zápas ovládly. Ještě ve druhém poločase jsme se pokoušely  utkání zachránit, ale ani v této pasáži střetnutí jsme brankově nezúročily žádnou vypracovanou šanci,“ mrzelo po zápase záložnici Březnice Žanetu Vaculíkovou, která sama neproměnila tři vyložené příležitosti.