Divizní fotbalistky si obuly střelecké kopačky

09.09.2014 07:31

Zdroj : Zlínský deník

Autor : Lubomír Hotař

 

Region – S chutí si zastřílely ve 3. kole divize žen fotbalistky celku Holešovských holek a Brumova. 

 

ŠTRAMBERK – BRUMOV 3:8 (2:4)

         ,,Už po pětačtyřiceti sekundách nás poslala do vedení Krahulcová. V šesté minutě ale Štramberk Nedomovou srovnal stav na 1:1. V dalším průběhu zápasu jsme však po jednoduchých akcích znovu vedli 4:1 a dokonce 8:2. Severomoravanky se tak ve zbytku střetnutí zmohly pouze Čablovou a Terezou Divilovou mírnit svoji porážku na 2:4 a 3:8,“ informoval brumovský trenér Robin Sochora. Ten se musel v utkání obejít bez klíčové stopérky Pláškové. ,,Bez ní jsme v pozměněné sestavě vyprodukovali několik zbytečných chyb v defenzívě. Duel jsme přesto měli od začátku do konce pod kontrolou, protože jsme chytře eliminovali kombinaci domácích. Družstvo rovněž těžilo z přesné koncovky útočnic Krahulcové a Olejníkové, které se na štramberské půdě blýskly hattrickem. Kristýna Olejníková dokonce stačila ve druhém poločase vstřelit tři góly během čtrnácti minut. Obě dostatečně zásobovala přesnými centry z pravé strany Eva Sochorová,“ vyzdvihl své opory Sochora.

Branky Brumova: Krahulcová 3, Olejníková 3, Škrabolová, Sochorová.

Brumov: Koutná – Kozubíková, Krahulová, Gabrišová, Presová, Sochorová, Škrabolová, Kolaříková, Jelínková, Krahulcová, Olejníková. Střídaly: Pinďáková, Lysáková.   

 

HORNÍ BEČVA – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 0:9 (0:2)

         ,,Celé utkání se odehrálo na naší polovině a hosté v něm potvrdili svoje fotbalové kvality. Do šedesáté minuty jsme se poměrně drželi, ale ve zbytku duelu už jsme nestačili čelit gólovému koncertu Hanaček,“ uznal první muž lavičky Horní Bečvy Pavel Roman. ,,Na půdu nováčka divize jsme jeli v roli velkého favorita a tuto roli jsme bez problémů potvrdili. Nicméně dlouho nám trvalo, než jsme se v koncovce pořádně prosadili. Zejména v první pětačtyřicetiminutovce nám několik vyložených šancí vychytala domácí gólmanka Myslikovjanová a spoustu dalších příležitostí jsme ještě zahodili. Ve druhé polovině střetnutí se už projevila naše lepší fyzická kondice,“ konstatoval po povinné výhře na Valašsku jeden z koučů Holešovských holek Slavomír Bednář.

Branky: Šilhárová 4, Šustová 2, Holíková, Jašková, Holcová.

 

LUBINA – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2:1 (0:0)

         ,,Na hřišti čtvrtého celku soutěže se očekával dobrý fotbal. Hodně nás však zaskočil důraz v osobních soubojích domácích, se kterým jsme se po celý zápas nedokázaly vypořádat. Ovšem úvodních patnáct minut jsme byly iniciativnějším celkem a díky Dorňákové jsme si vypracovaly i jednu velkou příležitost. Později už ale byli nebezpečnější domácí. Jejich nakopávané balóny naše obrana jenom těžko odvracela,“ zavzpomínala na první polovinu střetnutí valašskomezříčská záložnice Jaroslava Krčmářová. Po pauze už začaly padat i góly. Ten první vstřelil po hrubé chybě hostů v 59. minutě kolektiv Lubiny. ,,Nám se po spolupráci Chlápkové s Hrazdilovou podařilo v osmasedmdesáté minutě vyrovnat. O minutu později však Severomoravanky vsítily vítěznou trefu. Ze závěrečného náporu už se nám znovu srovnat stav nepodařilo,“ smutnila nad první bodovou letošní ztrátou Krčmářová.

Branka Valašského Meziříčí: Hrazdilová.

.