Brumov doma padl se Stachovicemi

02.09.2014 08:17

Zdroj : Zlínský deník

Autor : Lubomír Hotař

 

Region – Kolektivem víkendu ve skupině B Moravskoslezské fotbalové divize žen je družstvo Valašského Meziříčí, které nedalo šanci na dobrý výsledek Štramberku. Důležité body vybojovaly Holešovské holky, zklamal ovšem Brumov. První soutěžní zápas v historii klubu má za sebou také tým Horní Bečvy.

BRUMOV – STACHOVICE 0:2 (0:2)

,,Úvodní pasáž zápasu se nám vůbec nepovedla. Družstvo se dlouho hledalo a díky našim nepřesnostem Stachovice ovládly střed hřiště, kde nám citelně chyběla opora minulé sezony tvořivá Adriana Škrabolová. Bylo proto otázkou času, kdy naše přetížená obrana inkasuje. To se také stalo a Kubánková dvěma góly potrestala naše váhání v defenzívě,“ zlobil se první muž lavičky Brumova Robin Sochora. Od třicáté minuty se herní projev Valašek přece jenom zlepšil. ,,Konečně se nám začala dařit kombinace a zejména po křídelních únicích Sochorové jsme si vypracovali tři slibné příležitosti. Čestný úspěch mohla vstřelit ještě tři minuty před koncem ze sóla Bednářová. Gólu jsme se však nedočkali, protože se severomoravanky mohly spolehnout na jistou hostující kmenovou brankářku z Baníku Ostrava Petru Pospíšilovou,“ smířil se po zápase s porážkou Sochora.

Brumov: Koutná – Presová, Plášková, Bednářová, Suchánková, Sochorová, Olejníková Kozubíková, Cverenkárová, Krahulová, Krahulcová. Střídaly: Jelínková, Miklasová, Gabrišová, Pinďáková, Lysáková.

 

 

HOLEŠOVSKÉ HOLKY – SPARTAK LUBINA 2:1 (0:0)

         ,,Zásluhou obou celků byl na hřišti na Střelnici k vidění duel velmi dobré ůrovně. My jsme se však těžko vyrovnávali s dobře organizovanou a tvrdou hrou soupeřek. A protože v utkání dlouho nikdo nechtěl udělat chybu, v prvním poločase diváci branku neviděli. Pouze Šustová nastřelila břevno,“ zavzpomínal na  úvodní pětačtyřicetiminutovku kouč Hanaček Slavomír Bednář. Po přestávce se obraz hry změnil a tempo se ještě vystupňovalo. Oba týmy se totiž rozhodly zápas vyhrát a proto o dramatické situace nebyla nouze. ,,Po tečované střele z dálky jsme ovšem prohrávali 0:1. Zvýšeným úsilím se nám ale výsledek podařilo zvrátit, když Kocurková a Šilhárová dvěma góly během deseti minut otočily vývoj skóre na 2:1. Vybojovaný tříbodový zisk jsme si pak v závěru takticky pohlídali,“ oddechl si Bednář.

Branky: Kocurková, Šilhárová.

 

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – ŠTRAMBERK 5:1 (3:0)

         ,,K utkání jsme od začátku přistoupily zodpovědmě a od první minuty se nám dařilo kontrolovat hru. Navíc už v jedenácté minutě z první vážnější šance poprvé skórovala Hrazdilová,“ zavzpomínala na povedený nástup do prvního domácího střetnutí nové sezony valašskomeziříčská záložnice Jaroslava Krčmářová. ,,Druhou branku přidala o osm minut později Vlčková a do přestávky se z brejkové akce trefila znovu Hrazdilová. Naše elitní útočnice Jana Hrazdilová ve dvaapadesáté minutě dokonce dosáhla na hattrick a kanonádu zakončila pátou brankou v 66. minutě po přeném centru od Markové hlavou Rýdlová. Hosté poté pouze zmírnili svoji porážku Davidovou,“ popsala  další gólový vývoj střetnutí Krčmářová.

Branky Valašského Meziříčí: Hrazdilová 3, Vlčková, Rýdlová.

 

 

VEŘOVICE – HORNÍ BEČVA 7:0 (3:0)

         ,,V prvním soutěžním zápase v historii klubu se nám v první půli ještě dařilo s ostřílenějším protivníkem držet krok. Potom už nám dělalo problémy čelit rychlosti zkušenějšímu domácímu kolektivu. Přesto jsme mohli vsítit i čestný gól, ale bohužel v sedmdesáté minutě Eliška Skramuská neproměnila penaltu,“ zalitoval kouč Horní Bečvy Pavel Roman.