Brumov bavil diváky technickým fotbalem a šesti góly v síti Podivína

13.05.2014 07:06

Zdroj : zlínský deník

Autor : Lubomír Hotař

Region – Forma se vrací fotbalistkám Brumova, které v 15. kole divize žen potěšily příznivce klubu z Valašska výhrou nad Podivínem. Šesti góly v Hovoranech si udělalo radost také družstvo Holešovských holek.

BRUMOV – PODIVÍN 6:2 (2:1)

,,Ráz střetnutí určila už ve třetí minutě povedenou gólovou ranou ze dvaceti metrů Olejníková. V šestnácté minutě jsme vedli po trefě Krahulové 2:0. Také zbytek duelu jsme kontrolovali, protože jsme byli tentokrát maximálně produktivní v koncovce. Hosté se prosadili pouze po našich chybách, které po brejkových akcích dvakrát potrestala Chocholáčková. Jinak jsme v dešti předváděli pohledný kombinační fotbal okořeněný šesti brankami v síti Podivína,“ pochvaloval si kouč Brumova Robin Sochora.

Branka Brumova: Krahulová 2, Jelínková 2, Olejníková, Sochorová.

Brumov: Koutná – Kozubíková, Plášková, Suchánková, Gabrišová, Sochorová, Škrabolová, Olejníková, Krahulcová, Susedíková, Krahulová. Střídaly: Jelínková, Pinďáková, Lysáková.

HOVORANY – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 0:6 (0:4)

,,Utkání dvou celků z opačných pólů tabulky bylo v určitých pasážích střetnutí vyrovnané. Naše fotbalistky ovšem dominovaly ve vytváření brankových příležitostí. Po drtivém nástupu jsme si vypracovali dostatečný brankový náskok a potom už moje svěřenkyně sváděly souboje zejména s vynikající gólmankou Hovoran. Po přestávce Jihomoravanky přitvrdily v osobních soubojích, byly i častěji u míče, ale nám se podařilo čisté konto uhájit,“ popsal vývoj duelu na půdě posledního celku divize vůdce holešovské lavičky Slavomír Bednář.

Branky Holešovských holek: Šustová 2, Šilhárová 2, Kocurková, Holcová.

MUTĚNICE – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ  0:4 (0:2)

,,Také na hřišti doma nebezpečných Mutěnic jsme se prezentovali útočným fotbalem. Od začátku zápasu jsme si vytvářeli spoustu šancí a než jsme vedli ve 23. minutě po souhře Krčmářové s Kašparovou 1:0, mohly do té doby postupně skórovat Tomčíková, Rýdlová a dvakrát Marková. Těsně před poločasem zaznamenala naši druhou branku Hrazdilová. V ofenzivním rozpoložení jsme pokračovali i po změně stran a naši převahu jsme zúročili dalšími dvěma góly. Naše výhra je proto naprosto zasloužená,“ tvrdí trenér Valašského Meziříčí Martin Čabla.

Branky Valašského Meziříčí: Hrazdilová 2, Kašparová, Chlápková.

BŘEZNICE – UHERSKÝ BROD 1:1 (0:1)

,,První poločas jsme byli aktivnějším celkem. Na branku hostů jsme vyslali tři pěkné střely, přesto šel do vedení Uherský Brod. V šestapadesáté minutě jsem ale rozehrávala rohový kop a po něm po dorážce Matulová zařídila v zápase spravedlivou remízu,“ prozradila záložnice Březnice Žaneta Vaculíková. ,,Prvních dvacet minut byli lepší domácí. Potom jsme ovšem byli útočnějším družstvem a po zásluze jsme se po trefě Chovancové z přímého kopu ujali vedení.   Na startu druhé půle rozhodčí daroval Březnici rohový kop a po něm jsme díky nedůslednosti při bánění této standartní situace inkasovali vyrovnávací gól. Ve zbytku duelu už jsme branku domácích ohrožovali jenom z brejkových akcí,“ informovala uherskobrodská trenérka Zdeňka Skupinová.

Branky: Matulová – Chovancová.