FK Nové Sady - FC ELSEREMO Brumov

4:1 (4:0)

Branka : Adéla Poláchová

sestava : Jana Trochtová-Eva Sochorová, Monika Miklasová, Sabina Krahulová, Magdalena Suchánková-Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková, Michaela Susedíková- Adéla Poláchová, Kristýna Frýželková (Blanka Frajtová)

Tým Nových Sadů disponuje velmi kvalitním kádrem, ve kterém hrají hráčky s prvoligovými zkušenostmi, což se v průběhu utkání projevilo. Loňský ročník MSDŽ vyhrály Nové Sady se ziskem  64 bodů za 21 vítězství, 1 remízu a pouhé dvě prohry se skórem 159 : 23 !!  Mladý brumovský tým měl v první půli potíže s ubráněním opor domácích Lexové, Mokrušové a Černuškové, zvláště pak, když k tomu za tichého přihlížení hlavního arbitra ještě přidaly nepřiměřenou tvrdost, což odnesla Eva Sochorová rozbitou pusou. Paradoxně jí byl odpískán faul, ze kterého jsme obdrželi první gól. Standardní situace soupeře se hostům nepodařilo uhlídat ještě dvakrát a čtvrtý gól padl z vymyšleného pokutového kopu. Ve druhé půli  Brumovjanky naopak dominovaly, měly hru zcela v rukou a Nové Sady pouze za cenu ostrých faulů hlídaly svůj náskok. Snížit se podařilo Adéle Poláchové pěknou střelou z 25 metrů, ale to bylo vše. Domácí hráčky s blížícím se koncem utkání se již více válely po trávníku jak hrály. Brumovjanky si tedy z Olomouce-Nových Sadů přivážejí sice prohru, ale slibný výkon ve druhé půli naznačuje, že to soupeři s nimi nebudou mít lehké. Do týmu výborně zapadla nová děvčata ze Slavičína, která na svůj věk odvedla solidní výkon.

Mistrovské utkání 2.kolo

neděle 2.9.2012

FC ELSEREMO Brumov- SK Březnice

3:0 (1:0)

Branka : 13´ Adriana Škrabolová, 61´Kristýna Olejníková, 83´Adéla Poláchová

sestava : Radka Koutná--Adéla Kozubíková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Mir ka Ptáčková - Magdalena Suchánková (Gábina Presová)-Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková -  Adéla Poláchová, Sabina Krahulová

program Brumov-Březnice 2.9.12.pdf (473,5 kB)

Výborně takticky zvládnuté utkání, kdy jsme soupeři pokrytím jejich nejnebezpečnějších hráček nedovolili ohrozit branku hájenou Radkou. První a uklidňující gól krásně zavěsila Adriana  Škrabolová z přímého kopu. Během první půle jsme si vypracovali ještě několik příležitostí, které jsme nevyužili. Březnice se však představila jako houževnatý a nebezpečný soupeř, který neodevzdával míče zadarmo, ale Eva Sochorová na místě stopera jim toho mnoho nedovolila.V 61´ se Kristýna Olejníková dostala k odraženému míči a zvýšila na zasloužených 2-0. Ve druhé půli se několika zdařilými sóly blýskla Sabina a její biliár s tyčkami byl oceněn potleskem slušně zaplněné tribuny.V 83´uvolnila Adriana střídající Gábinu Presovou, její střelu brankářka s námahou vyrazila a Adéla neměla potíž dát míč do prázdné brány. Bylo vidět, že se  diváci po dlouhé době dívčím fotbalem v režii Brumovjanek opět baví.

Mistrovské utkání 3.kolo

sobota  8.9.2012

SLAVOJ Podivín - FC ELSEREMO Brumov

0:1 (0:0)

Branka : 80´ Kristýna Olejníková

sestava : Iveta Krahulcová--Adéla Kozubíková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Radka Koutná  - Magdalena Suchánková, Kristýna Olejníková, Gábina Presová, Darina Buriánková -  Blanka Frajtová, Bára Jelínková

Podivín měl být pro hosty z Brumova lehkým soupeřem, ale opak byl pravdou. Domácí zabetonovali své velké vápno a Brumovjanky se jenom velice těžce dostávaly do šancí. Monika Miklasová nastřelila ve 3´ břevno a to bylo na velmi dlouhou dobu vše. V úmorném horku se vůbec nedařila mezihra a když už se Brumov dostal do šance, tak výsledkem byla nepřesná nebo slabá střela. Jednou z hlavních příčin bezgólového poločasu byl malý důraz ve finální části před brankou soupeře. Holky neproměnily spoustu šancí. Navíc se zejména Darči Buriánkové povedlo procpat ze strany do vápna opravdu velké množství centrů, bohužel bez efektu. Buď balon nenašel hráčku, nebo jsme to málo doplnily a útočnice byly před bránou soupeře samy.   Ve druhé půli jsme zvýšily důraz a zatlačily domácí hráčky na jejich polovinu. S tím přišlo i více šancí a gól byl na spadnutí. Vysvobození přinesla v 80´ střela Kristýny po přihrávce od Adély Kozubíkové.

Mistrovské utkání 4.kolo

neděle 16.9.2012

FC ELSEREMO Brumov- TJ Sokol Vlkoš

1:0 (1:0)

Branka : 3´ Adéla Poláchová

sestava : Iveta Krahulcová - Adéla Kozubíková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Mirka Ptáčková (Radka Koutná) - Bára Jelínková, Kristýna Olejníková (Blanka Frajtová), Adriana Škrabolová, Darina Buriánková -  Adéla Poláchová, Sabina Krahulová

program Vlkoš-16.9.12.pdf (820 kB)

Další z protrápených vítězství. V první půli se ještě dařila kombinace, soupeře jsme dokázaly uzavřít na jeho polovině, ale finální část a proměňování pracně vytvořených šancí je tragické. Ve 3´ využila  Adéla Poláchová zaváhání soupeřovy obrany, když hráčky Vlkoše reklamovaly ofsajd Sabiny Krahulové, která nejevila zájem o hru a po kličce brankařce skórovala do prázdné brány. Za pár minut se situace navlas opakovala, ale tentokrát Adéla na brankářku hostů nevyzrála. Vlkošanky hrozily především z rychlých brejků po stranách, ale spolehlivě hrající Eva je ohrozit bránu nepustila. Největší šanci hostům vypracovala chybným vyběhnutím Iveta, ale pohotovým zákrokem svou chybu napravila. Druhá půle již byl pouze boj domácích hráček se sebou. Kombinace se vytratila, děvčata zbytečně vodila míč a nedokázala si přesně přihrát. I přesto si domácí vytvořili ještě několik šancí, ale bez gólového efektu.

Mistrovské utkání 5.kolo

sobota 22.9.2012

DFK Holešov - FC ELSEREMO Brumov

0:2 (0:1)

branky : 43´ Bára Jelínková, 83´ Sára Bednářová

sestava : Iveta Krahulcová-Radka Koutná, Eva Sochorová, Mirka Ptáčková - Gábina Presová (Blanka Frajtová), Adéla Poláchová, Sára Bednářová, Darina Buriánková - Magda Suchánková, Bára Jelínková (Marie Trčková), Sabina Krahulová

Na to, že trenér postrádal prakticky osu týmu, odehrála děvčata výborné utkání, domácí Holešov se na polovinu Brumovjanek dostával pouze sporadicky a nemocná Iveta v bráně byla skoro bez práce. Do Holešova jsme odjížděli s mírnými obavami, jak to bez standartní záložní řady zvládneme, ale čas ukázal, že tyto obavy byly zcela zbytečné. Něktré hráčky sice nenastoupily na svých postech, jak jsou zvyklé, ale vypořádaly se s tím více než dobře. Domácí se sice snažili zahrozit po krajích, ale dál jak po Evu se nedostali. Škoda jenom nevyužitých šancí, které si děvčata během utkání vytvořila, po gólu volaly projektily Sabiny i šance Báry  a  Magdy. Směrem dopředu je to sice ještě upracované, ale zápas od zápasu se hra zlepšuje a na regionální derby s Nezdenicemi, na které se všichni nesmírně těší, bychom konečně měly být poprvé v této sezóně kompletní !

Mistrovské utkání 6.kolo

neděle 30.9.2012

FC ELSEREMO Brumov- Sokol Nezdenice

2:1 (2:1)

branky : 8´ Sabina Krahulová, 30´ Gábina Presová - 44´ Marie Wasner

sestava : Iveta Krahulcová-Adéla Kozubíková, Eva Sochorová (Radka Koutná), Mirka Ptáčková - Gábina Presová , Kristýna Olejníková, Magda Suchánková, Darina Buriánková (Bára Jelínková) - Sabina Krahulová, Monika Miklasová, Adéla Poláchová (Blanka Frajtová)

program Brumov - Nezdenice.pdf (2,9 MB)

Zajímavé utkání dvou rozdílných poločasů. První půle patřila zcela domácím, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí, ale Florešová v brance Nezdenic svůj tým podržela. Domácí hráčky získaly zásluhou Sabiny a Gábiny dvoubrankový náskok, který korigovala minutu před poločasem na 2:1 nezdenická Marie Wasner perfektně zahraným přímým kopem. Tým Brumova trápí zranění a tak několik hráček nastoupilo ze sebezapřením, což se projevilo na výkonu ve druhé půli, kterou ovládl tým hostů. Naštěstí pro domácí se Nezdenicím nepodařilo dotlačit míč do branky, i když někdy tomu opravdu chybělo málo. V závěru se jako tradičně s tímto týmem začalo na hřišti jiskřit, ale Brumovjanky pod dohledem Tomiho Okamury, partnera nedělního utkání, své  vítězství udržely.

Mistrovské utkání 7.kolo

neděle 7.10.2012

FK Mutěnice - FC ELSEREMO Brumov

0:2 (0:2)

Branky :  5´Sabina Krahulová, 34´ Adriana Škrabolová

Sestava : Iveta Krahulcová –Magda Suchánková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Mirka Ptáčková – Adéla Kozubíková (Bára Jelínková), Adriana Škrabolová, Sára Bednářová, Darina Buriánková – Sabina Krahulová, Kristýna Olejníková

Střídačka : Blanka Frajtová, Radka Koutná

Na umělku do Mutěnic jsme se vrátili po 3 letech, ovšem při posledním utkání v srpnu 2009 bylo v Mutěnicích velké horko, že děvčatům „hořely“ kopačky, tentokrát nás přivítal přívalový déšť a místo fotbalu se hrálo vodní pólo. Provazy vody byly tak intenzivní, že   UMT nestíhala vodu absorbovat a tak celou druhou půli se míč nekutálel, ale plaval. S extremními podmínkami, které byly pro oba týmy stejné, se lépe vypořádali hosté, když Sabina Krahulová v 5´ dalekonosnou střelou nedala domácí gólmance Pavkové šanci-0:1. Domácí hrozili z rychlých brejků, zejména po pravé straně, ale buď v zakončení byli nepřesní nebo míče končily u Evy Sochorové.  Brumov lépe kombinoval a více zaměstnával domácí obranu. Z dálky střílely Sabina, Kristýna Olejníková, Adéla Kozubíková, Darina Buriánková. Ve 34´zvyšovala po úniku Adriana Škrabolová na 0:2. Těsně před půlí rozhodčí odpustil domácím penaltu po faulu na pronikající Adélu Kozubíkovou. Ve druhé půli se podmínky hodně zhoršily. Jakákoliv kombinace byla absolutně nemožná, míč několikrát plaval podél obou brankových čar, ale skóre se již nezměnilo a oba týmy dohrály utkání bez zranění.

Mistrovské utkání 9. kolo

neděle 21.10.2012

ZEMAS Hovorany- FC ELSEREMO Brumov

3:4 (2:2)

branky : 2 x Sabina Krahulová, 2 x Adriana Škrabolová

sestava : Iveta Krahulcová - Magda Suchánková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Mirka Ptáčková - Adéla Poláchová, Sára Bednářová, Adriana Škrabolová, Darina Buriánková - Sabina Krahulová, Kristýna Olejníková

střídačka : Adéla Kozubíková, Radka Koutná, Blanka Frajtová, Bára Jelínková

Soupeře jsme vlastní nedůsledností ve 12´ pustili do trháku 2:0. Postupně jsme však domácí ve všech činnostech převýšili a do konce první půle bylo srovnáno. Škoda, že jsme místy až drtivou převahu nevyjádřili dalšími góly, druhá půle mohla být klidnější. Ta z naší strany začala vlažně, ale jak se postupně rozplývala mlha nad hovoranským hřištěm, tak jsme opět přidali na důrazu a otočili výsledek na 2:4. Soupeř několik minut před konce snížil ze sporné penalty na konečných 3:4. Zasloužené vítězství okořeněné kolektivním výkonem celého týmu.

Mistrovské utkání 10. kolo

sobota 27.10.2012

SLAVOJ Velké Pavlovice - FC ELSEREMO Brumov

1:3 (0:1)

branky : 35´ Darina Buriánková, 55´ Eva Sochorová, 73´ Sabina Krahulová

sestava : Iveta Krahulcová - Adéla Kozubíková, Eva Sochorová, Monika Miklasová, Radka Koutná (Mirka Ptáčková) - Gábina Presová (Bára Jelínková), Sára Bednářová, Kristýna Olejníková, Darina Buriánková - Adéla Poláchová (Blanka Frajtová), Sabina Krahulová

Na velmi těžkém terénu a za podmínek na hranici regulérnosti byli hosté z Brumova po celé utkání lepším týmem. První půle byla ještě těžkopádná a upracovaná, za stálého deště a větru přihrávky jenom obtížně hledaly adresáty. Domácí Pavlovice se zabetonovaly na velkém vápně a přes tvrdou obranu hosté jen velmi těžce hledali skulinky. Několik střel ze střední vzálenosti pokryla domácí golmanka. Až aktivní Darinka otevřela skóre po průniku z pravé strany. Brumovjanky po poločase zpřesnily přihrávku, přišpendlily domácí na jejich polovině. a začaly se prosazovat i individuálně. Eva zvýšila po sólu přes celé hřiště na 2:0. Hosté se ještě radovali, když domácí z ojedinělé akce snížili. Obavy o výsledek rozptýlila po dorážce Sabina. Brumovjanky ze série tří utkání v řadě na hřištích soupeře vezou 9 bodů.

Mistrovské utkání 11. kolo

neděle 4.11.2012

FC ELSEREMO Brumov - FC Kostelec na Hané

3:1 (3:0)

branky : 29 a 37´´ Sabina Krahulová, 5´ Adriana Škrabolová

sestava : Iveta Krahulcová - Magda Suchánková (Blanka Frajtová), Eva Sochorová, Monika Miklasová, Mirka Ptáčková (Radka Koutná) - Gábina Presová (Adéla Kozubíková), Adriana Škrabolová, Kristýna Olejníková (Sára Bednářová), Darina Buriánková - Adéla Poláchová (Bára Jelínková), Sabina Krahulová

Brumovjanky se po více jak měsíci představily na domácím hřišti. Poslední podzimní utkání nepostrádalo náboj a dramatičnost až do konce. Na neznámý a poměrně mladý tým Kostelce se domácí hráčky vrhly hned od začátku a zatlačily je na jejich polovině. Hned v 5´ se po úniku prosadila Adriana a zklidnila své spoluhráčky úvodním gólem. Hostující golmanka Mikešová měla plné ruce a zejména nohy práce, když likvidovala jednu střelu  za druhou. Přesto se ještě do poločasu prosadila dvakrát Sabina. Hosté hrozili především přes výbornou Tomešovou, které se podařilo ve druhé půli po pěkné střele z hranice šestnáctky snížit na 3:1. Utkání mohlo skončit daleko větším rozdílem, ale domácí hráčky spoustu vyložených šancí, tak jako vždy zahodily. Děvčata se rozloučila s podzimem dobrým výkonem a devátým vítězstvím v řadě. Trošku nás trápí neproměňování šancí, ale to se dá vypilovat přes zimní přestávku.

program Kostelec na Hané 4.11.2012.pdf (504,5 kB)