neděle 6.8.2017

FC Vsetín vs FC ELSEREMO Brumov

2 : 0   (0 : 0)

Sestava: Sára Bednářová-Blanka Frajtová, Sára Tománková, Katka Hnilová, Adéla Kozubíková-Anička Kolaříková, Marie Lysáková, Adriana Škrabolová, Staňka Bartošáková-Pavla Jeřábková, Marie Kozáčková

S pěti novými spoluhráčkami sehrála brumovská děvčata první přípravné utkání na novou sezónu s nově utvořeným týmem FC Vsetín, ovšem plným zkušených hráček. Hosté i přes prohru si nevedli špatně. V první půli byly Brumovjanky mírně lepším týmem, Pavla Jeřábková, která na hrotu působila velmi aktivně, se dostala do dvou slibných příležitostí, ale neproměnila. V úvodu druhé půle se domácí střelou pod břevno ujali rychle vedení 1:0. Vsetíňanky s přibývajícím časem pomalu přebíraly aktivitu a Sára Bednářová v brance svůj tým několikrát podržela. Ve druhé půli jsme domácí branku moc neohrozili, zato domácí hýřili aktivitou, avšak nová stopérská dvojice Brumovjanek předvedla pěkný výkon. Čtvrt hodiny před koncem hosté obdrželi druhou branku z hraniční ofsajdové situace, která rozhodla o osudu zápasu. Bylo znát, že domácí hráčky jsou v přípravě daleko popředu, sehranější a byly i fotbalovější.  Zcela jistě budou velcí favoriti na vítězství v jejich divizní skupině. Brumovjanky však svým výkonem moc  nezklamaly, nově se tvořící tým potřebuje čas, trpělivost a sehranost.