SK Říkovice vs FC ELSEREMO Brumov

0:1 (0:1)

Branka : 28´ Sabina Krahulová

Sestava: Sára Bednářová-Míša Maňasová, Sára Tománková,  Marie Lysáková, Míša Matoušů (Radka Koutná)– Adéla Kozubíková, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Gábina Presová – Sabina Krahulová, Pavla Jeřábková

Poslední mistrovské utkání fotbalového podzimu sehrály brumovské fotbalistky na půdě dalekých Říkovic u Přerova. Na fotbalovém hřišti za hranicí regulérnosti byli hosté fotbalovějším týmem, ale jelikož nám těžký terén moc nesvědčí, spousta šancí zůstala nevyužita. Jediná branka padla po akci Aďky Kozubíkové, která po pravé straně obešla dvě soupeřky a přesnou přihrávkou na hranici vápna našla Sabinu Krahulovou. Ta  střelou  k tyči překonala dobře chytající domácí gólmanku Pitnerovou. Zatímco v první půli Brumovjanky jasně dominovaly, ve druhé se již hra vyrovnala. Domácí hráčky vycítily, že by si mohly sáhnout na první body v sezóně, vytvořily si několik příležitostí, ale obrana hostů v čele se Sárou Bednářovou v brance překvapení roku nedopustily.

Děkuju všem hráčkám za vzornou reprezentaci FC ELSEREMO Brumov, realizačnímu týmu za pomoc a všem marodům přeju brzké uzdravení.

FOTO

mistrovské utkání KP žen-8.kolo

sobota 14.10.2017

FK Lužkovice vs FC ELSEREMO Brumov

2:2 (1:1) PK 3:2

Branky : 8´ Žálková, 68´ Strachoňová - 42´ Pavla Jeřábková,  80´ Anička Kolaříková

Sestava : Sára Bednářová-Blanka Frajtová, Marie Lysáková, Monika Plášková, Míša Maňasová-Bára Černobilová, Míša Matoušů, Sára Tománková, Anička Kolaříková, Adéla Kozubíková - Pavla Jeřábková

Sabina Krahulová, Bára Jelínková

Na podmáčeném terénu sehrála brumovská děvčata v Lužkovicích bojovné utkání. Bohužel nemoc nepustila na hřiště Adrianu Škrabolovou, Ivetu  Krahulcovou, Katku Hnilovou a Staňku Bartošákovou. I takto oslabený tým dlouho vzdoroval domácím hráčkám. První branka do naší sítě padla již v 8´  po nešťastné chybě. Hosté se ale vzchopili a Pavla Jeřábková  ve 42´ svým důraznám napadáním vybojovala míč a srovnala na 1:1. Ve druhé půli byly domácí hráčky lepším týmem, ale prosadit se nedokázaly. To se změnilo až s pomocí rozhodčího Šebesty, který nepochopitelně odpískal pro domácí pokutový kop-2:1. Brumovjanky  se nevzdávaly a v 80´ opět vyrovnaly stav utkání  na 2:2 prudkou střelou z kopačky Aničky Kolaříkové. Penalty nám tuto sezónu vůbec nejdou a tak prémiový bod zůstal v Lužkovicích.

FOTO

mistrovské utkání KP žen-1.kolo

sobota 23.9.2017

FC ELSEREMO Brumov vs FK Lužkovice

2:2 (1:1) PK 4:5

23´ Adéla Kozubíková, 67´ Sabina Krahulová - 14´ Žalková, 48´ Vyvlečková

Sestava : Sára Bednářová-Michaela Maňasová, Monika Plášková, Sára Tománková,  Gábina Presová- Adéla Kozubíková, Marie Lysáková, Adriana Škrabolová, Bára Černobilová- Sabina Krahulová,  Pavla Jeřábková, Iveta Krahulcová, Blanka Frajtová

Soupeř byl v první půli lepším týmem a vyhrával většinu osobních soubojů.   Hosté se ujali vedení po propadnutí domácí obrany a umístěné střele k tyči. Adéla Kozubíková za necelých 10 minut  pohotovou střelou srovnala na 1:1. Domácím hráčkám se moc nedařila kombinace a rozehrávka a tak většina míčů končila u pozorné obrany Lužkovjanek. Ve druhé půli šel opět soupeř do vedení po velmi laciné chybě ve sředu hřiště, ale Brumovjankám se opět podařilo vyrovnat, když Sabina přeskočila všechny a hlavou zakončila-2:2. Lužkovice se začaly obávat o výsledek a snažily se hru kouskovat neustálým střídáním. V 80´ velmi špatný rozhodčí (na obě strany) Dobiáš domácím neuznal zcela regulérní branku. Rozhodnout mohla v poslední minutě Pavla Jeřábková, ale z trestného kopu trefila pouze břevno. Penaltovou loterii  vyhráli hosté 4:5.

mistrovské utkání KP žen-7.kolo

sobota 16.9.2017

FC ELSEREMO Brumov vs Spartak Valašské Klobouky

11:0 (5:0)

31, 43, 57 a 71´´  Sabina Krahulová, 12 a 67´´ Pavla Jeřábková, 60 a 78´´  Iveta Krahulcová, 21´ Adéla Kozubíková, 28´ Anička Kolaříková, 90´ Adriana Škrabolová

Sestava : Sára Bednářová-Michaela Maňasová, Marie Lysáková, Sára Tománková,  Katka Hnilová- Adéla Kozubíková, Anička Kolaříková, Adriana Škrabolová, Bára Černobilová- Sabina Krahulová,  Pavla Jeřábková, Iveta Krahulcová

Hráčky Valašských Klobouk bohužel přicestovaly pouze v devíti, což zásadně ovlivnilo průběh zápasu. Tím celé utkání ztratilo na dramatičnosti a bylo otázkou času, kolik hosté "vyfasují". Přesto se hned v úvodu dostaly do šance Klobučanky, ale to bylo na dlouhé minuty naposled. Sára Bednářová v brance domácích se celé utkání výrazně nudila, zatímco výborná golmanka Klobouk Bělašková čelila smršti střel a výrazně se podílela na tom, že si hosté  odvezli pouze jedenácti brankový příděl. Domácí hráčky netradičně v modrých barvách v tréninkovém tempu nedaly mladičkému týmu hostů žádnou šanci, lépe kombinovaly a míč jim prakticky vůbec nepůjčovaly. Bohužel ale také zahazovaly jednu brankovou příležitost za druhou. Tento nedůraz v pokutovém území hostů by se jim však mohl vymstít v následujícím mistráku s Lužkovicemi.

Jak šly branky :

1:0 Pavla Jeřábková dorážela bombu Sabiny, která se odrazila od břevna

2:0 takový "padající list" umí za 20 metrů pouze Adéla Kozubíková, které šanci připravila Pavla Jeřábková

3:0 po závaru v pokutovém území hostů se míč dostal k Aničce Kolaříkové a ta prostřelila vše před sebou

4:0 pohledná kombinace Aničky Kolaříkové a Ivety Krahulcové na jejímž konci byla Sabina Krahulová

5:0 po rohu Adriany Škrabolové zakončila Sabina Krahulová

6:0 situace jako přes kopírák a čistý hattrick Sabiny Krahulové

7:0 po pravé straně unikla Adriana Škrabolová a její přesná přihrávka našla Ivetu Krahulcovou

8:0 střelu Adély Kozubíkové ztěží vyrazila brankařka hostů, ale na dorážku Pavly Jeřábkové již byla krátká

9:0 prudká střela z vápna Sabiny Krahulové

10:0 Iveta Krahulcová zachovala ve vápně chladnou hlavu a skórovala z úhlu podél golnanky Bělaškové

11:0 zasloužená branka po individuální akci Adriany Škrabolové, která spoluhráčkám připravila během zápasu spoustu šancí

FOTO

mistrovské utkání KP žen-6.kolo

sobota 9.9.2017

FC ELSEREMO Brumov - Holešovské holky

3:0 (2:0)

5 a 45´´  Sabina Krahulová, 66´ Adriana Škrabolová

Sestava : Sára Bednářová-Michaela Maňasová, Marie Lysáková, Sára Tománková, Gábina Presová, Katka Hnilová,  Adéla Kozubíková, Anička Kolaříková, Adriana Škrabolová- Sabina Krahulová, Bára Černobilová, Pavla Jeřábková, Staňka Bartošáková

Mistrovské utkání posledních vítězů krajského přeboru  a divize žen přineslo zajímavou podívanou. Domácí obranu vystužily Katka Hnilová a Gábina Presová, které se do podzimních mistrovských bojů zapojily poprvé. Holešovské holky začaly náporem, ale domácí obrana byla pozorná. Jak přejít z výhody do nevýhody hosté předvedli  v 5´. Nejprve zahrávali rohový kop, ale velmi laxně, míč vybojovala Pavla Jeřábková, které kolmicí  našla Sabinu Krahulovou a ta přesnou střelou ze 20 metrů nedala gólmance Holešova Slezáčkové žádnou šanci-1:0. Holešov přidal na obrátkách a vypracoval si několik slibných šancí, ale Sára Bednářová ve svém brankovišti kralovala. Když už to vypadalo, že domácí půjdou do druhé půle s jednobrankovým náskokem, nadechla se k sólu po pravé straně Anička Kolaříková, poslala míč před bránu a tam už si ho našla hlava Sabiny-2:0. Ve druhé půli Brumovjanky kontrolovaly hru, svou výhru ještě mohly pojistit, ale Pavla a Sabina své šance neproměnily. Až v 66´ se po dlouhém pasu  Sáry Tománkové dostal míč k Adrianě a ta umístěnou střelou stanovila konečnou podobu skóre na 3:0.

Kapitánka a trenérka domácích Adriana Škrabolová k utkání : ,,Po opatrném začátku se hra v prvním dějství odvíjela mezi oběma šestnáctkami. Moc šancí se neurodilo. Teprve po změně stran jsme byly lepším družstvem. Holešov nás ohrožoval pouze z přímých kopů, dařilo se nám vyhrávat osobní souboje a byly jsme produktivnější v útoku."

Trenér hostů MUDr. Slavomír Bednář : ,,Domácí celek byl lepší na míči, tvrdší v osobních soubojích a hlavně efektivnější v koncovce. My jsme nedokázali skórovat ani ze šesti sólových nájezdů. Většinou se nám nepodařilo ani trefit branku.“