neděle 10.6.2018

Holešovské holky - FC ELSEREMO Brumov

3:0 (2:0)

Sestava : Sára Bednářová–Katka Hnilová, Sára Tománková, Marie Lysáková, Blanka Frajtová-Adéla Kořenková, Adriana Škrabolová, Sabina Krahulová, Iveta Krahulcová   - Pavla Jeřábková

Brumovjanky k mistrovskému utkání do Holešova i vinou různých překážek odjely pouze v deseti. Holešov v plné sestavě uzavřel hosty hned od úvodních minut na jejich polovině. Svými typickými nakopávanými míči domácí hráčky hrozily z každého útoku. Brumovská děvčata dokázala čisté konto bránit plných 30 minut, poté se již prosadila Samsonková, která dorazila vyražený míč Sárou Bednářovou v brance hostů. Druhá branka padla zanedlouho, když nikým nehlídaná Ševčíková dorážela do prázdné brány. I hosté měli šance, ale ani Sára Tománková po rohu a ani Adriana Škrabolová z přímého komu branku netrefily. Hned v úvodu druhé půle přidali domácí třetí branku z přímého kopu a schylovalo se k debaklu. Tomu však zabránila  Sára Bednářová, která domácí střelkyně přiváděla svými  skvělými až zázračnými zákroky k zoufalství a likvidovala jednu šanci domácích za druhou. Hosté s vypětím všech sil udržely až do závěrečného hvizdu rozhodčího Rumana přívětivý výsledek.

Poslední zápas hrajeme na domácím hřišti s Lužkovicemi, tak snad se sejdeme v dostatečném počtu, abychom ještě dokázali zabojovat o prvenství.

Komentář z webu soupeře

foto z utkání

Neděle 13.5.2018

FC ELSEREMO Brumov vs ČSK Uherský Brod

6:1 (3:1)

Branky : 5 a 56´´  Sabina Krahulová, 32´ Iveta Krahulcová, 45´ Sára Bednářová, 65´ Adriana Škrabolová,

89´ Anička Kolaříková

Sestava : Pavla Jeřábková -Kateřina Hnilová, Sára Tománková, Monika Plášková, Blanka Frajtová-Adéla Kozubíková, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Sára Bednářová - Iveta Krahulcová, Sabina Krahulová, Bára Jelínková

V neděli začala nádstavbová část krajského přeboru žen, ve kterém domácí děvčata přivítala hráčky Uherského Brodu. V úvodu sice zahrozili hosté, ale skóre se měnilo na domácí straně, když hned v 5´ proměnila svou brejkovou šanci Sabina Krahulová pohotovou střelou k tyči. Po té se začala hrát nakopávaná kopaná s množstvím nepřesností na obou stranách. Hosté ze sporné ofsajdové situace srovnali ve 28´ svou nejlepší hráčkou Uhrovou, ale domácí si za 4 minuty vzali vedení zpět po sólu Krahulové a Krahulcové, taktéž ze sporné ofsajdové situace. Brumovjanky na konci první půle zahrávaly sérii rohových kopů a v poslední minutě se do jednoho zavěsila Sára Bednářová a hlavou přidala  uklidňující branku na 3:1. Ve druhé půli uherskobrodské hráčky zcela odpadly, domácí zpřesnili hru, začali lépe kombinovat a soupeře přehrávali ve všech činnostech. Z množství šancí padly další tři branky do sítě hostů, jedna pěknější jak druhá. Za týden nás čekají na domácí půdě Holešovské holky, které překvapivě prohrály s Lužkovicemi. Proti Holešovu to bude zcela jiný zápas, ve kterém budeme muset trošku více přidat ve všech směrech.

mistrovské utkání KP žen-14. kolo

5.5.2018

Spartak Valašské Klobouky  vs FC ELSEREMO Brumov

1:4 (1:2)

Branky : 16´ Anička Kolaříková, 41´ Bára Jelínková, 58´ Adriana Škrabolová, 87´ Katka Hnilová

Sestava : Radka Koutná -Kateřina Hnilová, Sára Tománková, Marie Lysáková, Blanka Frajtová-Adéla Kozubíková, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Sára Bednářová - Iveta Krahulcová,  Bára Jelínková-Kristýna Olejníková, Pavla Jeřábková

Poslední utkání základní části odehrály Brumovjanky v improvizované sestavě. Derby ve Valašských Kloboukách má téměř vždy náboj. Mladý domácí tým dlouho vzdoroval zkušeným hostům a dokonce ve 37´ po vedoucí brance hostující Kolaříkové srovnal Kučerovou, po nedorozumění v obraně a špatném odkopu hostující golmanky. Do poločasu si hosté vzali vedení zpět dorážkou Báry Jelínkové. V 58´ přidala pojistku po přihrávce Ivety Krahulcové prudkou střelou z hranice vápna Adriana Škrabolová a gólový účet zakončila Katka Hnilová.

Branky : 45+2´ Adriana Škrabolová, 63´ Pavla Jeřábková

Sestava : Sára Bednářová-Kateřina Hnilová, Sára Tománková, Marie Lysáková, Blanka Frajtová-Adéla Kozubíková, Adriana Škrabolová, Monika Plášková, Pavla Jeřábková - Iveta Krahulcová,  Sabina Krahulová, Bára Černobilová, Michaela Trybusová

Duel prvního s druhým přinesl zajímavý a bojovný fotbal. V první půli měly Brumovjanky míč častěji na kopačkách, ale Holešov pozorně bránil a tak k ohrožení domácí branky docházelo pouze střelami střední vzdálenosti. Do vedení se ale ve 27´ dostaly domácí hráčky, po vysunutí Ševčíkové, která obstřelila vybíhající Sáru Tománkovou. V nastavení první půle (42+2´) byla na rohu velkého vápna faulována Iveta Krahulcová a Adriana Škrabolová míč zatočila k tyčce a bezmocné Hovořákové nedala šanci, srovnáno brankou do šatny na 1:1. V první minutě druhé půle šestnáctiletý sudí Kolář nařídil přísný pokutový kop po faulu Moniky Pláškové, která však první zasáhla míč, domácí hráčka ještě stihla vystřelit a poté teprve upadla. Nutno však dodat, že sudí celé utkání odpískal s přehledem.  Kapitánka domácích Tifenbachová jej však neproměnila. Hra se postupně vyrovnala, hodně se kombinovalo ve středu hřiště a čekalo se na chybu. Tu udělaly v 63´domácí hráčky, když nechaly dorazit vlastní střelu Pavlu Jeřábkovou-1:2. Holešovské holky ve snaze o vyrovnání přidaly, hnalo je početné obecenstvo, ale do výrazných šancí se nedostaly. Hosté si tak odvážejí z Holešova premiérové body.