23.6.2017

FC ELSEREMO Brumov ženy vs Dream tem Brumov

6:6 (2:4)

FOTO

Branky : Eva Sochorová 3x, Adriana Škrabolová 2x, Adéla Kozubíková - Ivan Pecha 2x, Pavol Gabriš 2x, Lukáš Juřica, Joška Novák

Sestava děvčata : Míša Matoušů-Blanka Frajtová, Michaela Maňasová, Iveta Krahulcová, Monika Miklasová-Adéla Kozubíková, Adriana Škrabolová, Mery Lysáková, Eva Sochorová-Radka Koutná

Sestava Dream team : Pavel Vilímek-Jára Šerý, Mirek Vaněk, Karel Polách, Martin Pešout-Libor Kubiš,Pavol Gabriš, Marian Opat,Pavel Martinka-Ivan Pecha, Joška Novák-Lukáš Juřica, David Juřica, Ivoš Polách, Robin Sochora, Tomáš Doležal, Kuba Vaněk

Již devátým rokem se brumovské fotbalistky loučily se sezónou přátelským utkáním s trenéry a funkcionáři fotbalového oddílu FC ELSEREMO Brumov. Tak jako vždy, během celého zápasu a zejména po něm, panovala výborná nálada. Proti děvčatům na perfektně připravený trávník vyběhli převážně bývalí  hráči FC, kteří i přes svůj věk předvedli, že jim fotbalový míč nedělá vůbec žádné problémy. Roli režiséra se ujal Pavol Gabriš a přesnými pasy do rychlé chůze vybízel své spoluhráče na hrotu ke skórování. Také proto se pánové dostali do trháku na rozdíl tří branek v poměru 5:2, když střelecky zářil spolutrenér „áčka“ Ivan Pecha. Děvčata se také snažila, ale v brance stál nepřekonatelný Pavel „Papén“ Vilímek, který vytahoval ze svého arzenálu jeden zázračný zákrok za druhým. Člověk žasl, co předvedl za skoky se svým „lépe stavěným“ tělem. A navíc měl několikrát i dobře postavené tyčky své branky. S přibývajícím časem děvčata hru pomalu otáčela, pohledy pánů se začal více upínat na ubíhající čas na výsledkové tabuli a zejména ke koutku s občerstvením. I proto se skóre pomalu srovnávalo a zastavilo se na konečných a spravedlivých 6:6. Spokojeni s výsledkem snad byli všichni.

mistrovské utkání KP žen-11. kolo

4.6.2017

FC ELSEREMO Brumov vs FK Lužkovice

3:1  (2:1)

branky : 7´ Bára Jelínková, 24´  Bára Černobilová,  74´ Sabina Krahulová - 17´ Aneta Strachoňová

sestava : Radka Koutná - Blanka Frajtová ,Iveta Krahulcová, Sabina Krahulová, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková -   Bára Černobilová, Míša Matoušů, Staňka Bartošáková

TAK JSME PRVNÍ, NO A CO !!!!!

V neděli se na brumovském hřišti odehrávalo pomyslné finále Krajského přeboru žen, ve kterém se střetly dva nejlepší týmy soutěže, domácí děvčata s týmem Lužkovic. Pokud by domácí hráčky neuspěly, měly ještě jeden matchball za týden v Holešově, Lužkovice, pokud chtěly Brumovjankám překazit připravované oslavy, bezpodmínečně si musely  odvézt všechny body domů.  Před solidní diváckou kulisou a za výborného řízení rozhodčího Petra Švacha se od prvních minut odehrávala zajímavá bitva. Oba týmy, produkující útočný fotbal nenechávaly ani na minutu vydechnout obranám soupeře. V 7´ se do vedení dostaly domácí hráčky po dorážce Báry Jelínkové, soupeřky kontrovaly hned za 10 minut dobře kopnutým přímákem z kopačky Anety Strachoňové. V první půli hrály Brumovjanky odvážněji a několik dalších pohledných akcí volalo po brance. Ta přišla ve 24´ po rohovém kopu a následné dorážce Báry Černobilové. Ve druhé půli se děvčata Lužkovic nadechla k náporu, ale domácí hráčky se poctivě vracely pomáhat své obraně. V poslední půlhodině vinou úmorného horka tempo hry mírně opadlo, i přesto byl gól na obou stranách na spadnutí. V 74´ o titulu krajského přeborníka rozhodla nejlepší střelkyně soutěže brumovská Sabina Krahulová, která se nádherně položila do rohového kopu a překonala bezmocnou Matlachovou v bráně hostů. Po utkání děvčatům poděkoval místostarosta Brumova-Bylnice pan Václav Bližňák za vzornou reprezentaci města a klubu a předal kapitánce Adrianě Škrabolové vítězný pohár se zlatými medailemi.

Trenér Robin Sochora k utkání : ,,V přímém duelu o první místo nikdo nechtěl prohrát. My jsme ale měli větší vůli po úspěchu. Dařila se nám přízemní kombinace, vyhrávali jsme většinu osobních soubojů a posledních dvacet minut jsme také byli fyzicky zdatnějším družstvem.“

Poděkování též patří celému realizačnímu týmu, v čele s trenérem Robinem Sochorou, managmentu FC ELSEREMO Brumov za celosezónní podporu a zaměstnancům FC v čele se správcem hřiště Mirkem Vaňkem. V následujícím týdnu odehrají děvčata poslední mistrák v Holešově a poté bude v pátek 23.6.2017 následovat již tradiční rozloučení se sezónou přátelským utkáním s trenéry, příznivci a funkcionáři FC.

Portrét

branky : 22, 25 a 88´´  Bára Černobilová,  17´ Adriana Škrabolová,  38´ Anička  Kolaříková,  54´ Eva Sochorová

sestava : Radka Koutná - Blanka Frajtová ,Iveta Krahulcová, Monika Plášková, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková - Sabina Krahulová,  Bára Černobilová, Míša Matoušů, Janča Trochtová

,,Podaly jsme snaživý a bojovný výkon. Na velmi dobře hrající Brumov to ale nestačilo. Valašky byly od začátku lepší ve všech fotbalových činnostech. Měly rychlejší start na míč a vyhrávaly většinu osobních soubojů. Na jejich technické pojetí jsme v přímém duelu o první příčku nenašly zbraň. Hodně nám také scházela záložničce Urichová, kterou ze zápasu vyřadil lehký otřes mozku z minulého kola v Lužkovicích,“ uznala domácí hrající trenérka Irena Dudová.

,,Babice si nedokázaly poradit s naší kombinací. Proto jsme si v osmatřicáté minutě vypracovali čtyřgólový náskok. Postupně se do sítě Hladíkové trefily Škrabolová, dvakrát Černobilová a Kolaříková,“ zavzpomínal na první poločas, v jehož závěru domácí Habáňová zahodila penaltu, kouč Brumova Robin Sochora.

,,Ani ve druhé půli se tým ze Slovácka nezlepšil. Domácí jsme znovu moc před naši branku nepouštěli, a proto jsme až do konce kontrolovali vývoj střetnutí. V něm se zviditelnila autorka hattricku Černobilová, jež dokázala těžit z přihrávek Sochorové. Pochvalu za předvedenou hru ovšem zaslouží celý kolektiv,“ radoval se z vysoké výhry Sochora.

foto z utkání

mistrovské utkání KP žen-18. kolo

20.5.2017

FC ELSEREMO Brumov vs Spartak Valašské Klobouky

4 : 0 (1:0)

branky : 15´ Míša Matoušů, 60 a 62´´ Sabina Krahulová, 66´ Eva Sopchorová

sestava : Radka Koutná - Blanka Frajtová ,Iveta Krahulcová, Monika Plášková, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková - Sabina Krahulová, Staňka Bartošáková, Míša Matoušů, Bára Černobilová

Derby s Valašskými Kloboukami se proměnilo ve festival neproměněných šancí. Domácí hráčky byly jednoznačně lepším týmem, Klobouky ještě v první půli ze všech sil dokázaly vzdorovat ofenzívě Brumovjanek, ale ve druhé půli to již byla hra pouze na klobuckou branku, kterou hájila výborná Fojtíková.

Trenér Brumova Robin Sochora k utkání : ,,Až na dorážku Matoušů se nám v prvním poločase nedařilo proměňovat šance. Ovšem po změně stran se naše převaha stupňovala. Hosté se sice snažili o ofsajd systém, ale my jsme jejich defenzívu překonávali po brejkových akcích. Navíc jsme Valašské Klobouky nepouštěli do naší šestnáctky. Proto jsme nakonec utkání bezpečně vyhráli.“

mistrovské utkání KP žen-17.kolo

sobota 13.5.2017

ČSK Uherský Brod vs FC ELSEREMO Brumov

0 : 2  (0 : 1)

branky : 14´ Bára Černobilová,  77´ Sabina Krahulová

sestava : Radka Koutná - Bára Černobilová,Iveta Krahulcová, Sabina Krahulová, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková -  Staňka Bartošáková, Míša Matoušů

V první půli jednoznačně dominovaly hráčky Brumova. Domácí se na polovinu hostů dostávali sporadicky a žádnou větší šanci si nevypracovali. Když ve 14´ po závaru vstřelila první branku Brumovjanek Bára Černobilová, vypadalo to na snadný zápas pro hosty. Poté však začala kouzlit domácí golmanka Sabina Crlová, která vychytala několik tutovek hostů. Ve druhé půli se hra srovnala a hosty od vyrovnávací branky zachránila dobřa postavená Iveta Krahulcová, která vyhlavičkovala míč z prázdné brány. Brumovjanky v úmorném vedru vydolovaly zbytek sil a v 77´ rozhodla o vítězství  Sabina Krahulová.

mistrovské utkání KP žen-16kolo

sobota 6.5.2017

FC ELSEREMO Brumov vs Sokol Žalkovice

5 : 0 (2 : 0)

branky : 53', 56' a 86' Sabina Krahulová, 38' Barbora Jelínková a 44' Anna Koláříková

sestava : Radka Koutná - Blanka Frajtová,Iveta Krahulcová, Sabina Krahulová, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková -  Staňka Bartošáková,  Bára Černobilová, Míša Matoušů

Během celého utkání děvčata trápilo velké horko, které bylo hlavním důvodem toho, že hra nebyla ideální, na UMT se špatně dýchalo a ještě hůře běhalo. Domácí hráčky se rozehrávaly pomalu a hned v úvodu spálily několik tutovek. Až těsně před půlí se prosadila Bára a za chvíli po ní i svou pověstnou střelou Anička. Ve druhé půli se hra o hodně zlepšila, domácí zcela kontrolovali hru, a soupeře, který se k ničemu nedostal hattrickem dorazila Sabina.

mistrovské utkání KP žen-15. kolo

nedělě 30.4.2017

SK Březůvky vs FC ELSEREMO Brumov

2 : 7  (1 : 3)

branky : 20, 51 a 65´´ Eva Sochorová, 15 a 30´´ Sabina Krahulová, 77´ Míša Matoušů, 80´ Adriana Škrabolová

sestava : Radka Koutná - Blanka Frajtová,Iveta Krahulcová, Monika Plášková, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková, Gábina Presová -  Staňka Bartošáková,  Sabina Krahulová, Bára Černobilová, Míša Matoušů

Brumovská děvčata k utkání do Březůvek konečně nastoupila v plné sestavě. V první půli hosté odskočili na rozdíl tří branek, ale zbytečnou chybou těsně před půlí se domácí dostali do hry. Brumovjanky však lépe kombinovaly a hra se převážně odehrávala na polovině Březůvek,  šance Evy, Aďky a Sabiny volaly po gólu. Nic je však nemuselo mrzet. Sedmi velmi pěknými brankami jsme zaslouženě zvítězili a přidali tři body do tabulky.

Trenér Robin Sochora k utkání: ,,Utkání se hrálo ve vysoké trávě a na těžkém terénu. Proto se obě družstva pozvolna dostávaly do tempa. Po opatrné úvodní patnáctiminutovce jsme ale byli iniciativnějším týmem. Dokázali jsme eliminovat tvořivé opory domácích a dařilo se nám také proměňovat vypracované příležitosti. Většinu branek jsme ale dávali z brejkových akcí,“

mistrovské utkání KP žen-14. kolo

sobota 22.4.2017

FC ELSEREMO Brumov vs SK Březnice

1 : 0  (0 : 0)

branka : 89´ Sabina Krahulová

sestava : Radka Koutná - Blanka Frajtová, Míša Matoušů, Sabina Krahulová, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková -  Staňka Bartošáková, Iveta Krahulcová, Bára Černobilová

Na brumovské umělce se v sobotu odehrálo bojovné utkání, ve kterém o zisku 3 bodů pro domácí rozhodla v předposlední minutě po střele Adriany Škrabolové a důrazu v pokutovém území Sabina Krahulová. Domácí byli směrem dopředu nebezpečnější, ale proměňovat šance se jim nedařilo. V závěru soupeře z Březnice zatlačili na jeho polovinu a výsledkem byla branka Sabiny, která se na závěr utkání přesunula na hrot útoku.

mistrovské utkání KP žen 13. kolo

sobota 15.4.2017

TJ Sokol Nezdenice-FC ELSEREMO Brumov

0:3

branky : 53´ Janča Trochtová, 71´ Bára Jelínková,  81´ Iveta Krahulcová

sestava : Radka Koutná - Blanka Frajtová, Míša Matoušů, Sabina Krahulová, Gábina Presová - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Jelínková - Janča Trochtová, Staňka Bartošáková, Iveta Krahulcová

Hosty nasměrovala k vítězství až dorážka Janči Trochtové po centru Evy Sochorové v 53´ zápasu. Do té doby se hostům nedařilo překombinovat houževnatě hrající domácí fotbalistky, které nastoupily ve velmi pozměněné sestavě. Až zlepšený pohyb, přesnější kombinace a důraz před brankou domácích pomohly hostům dobýt 3 body. Další branku přidala Bára Jelínková s pomocí tyče a Iveta Krahulcová po pěkné kombinaci s Evou.