Zlínský deník - NOVÉ SADY – BRUMOV

28.08.2012 10:13

Zdroj : Zlínský deník

Autor : Lubomír Hotař

Brumov nastoupil na půdě možná nejsilnějšího týmu divize v hodně improvizované a hlavně oslabené sestavě, což se na jeho výkonu projevilo hlavně v prvním poločase. Zkušený olomoucký celek totiž hýřil pohybem a ve 44. minutě to bylo už 4:0. Po přestávce se hra Valašek zlepšila a odměnou jim byl alespoň čestný gól, který vstřelila po pohledné akci Sochorové s Buriánkovou Poláchová.

„Silný protivník nás překonával technikou a domácí byli také rychlejší. Branky jsme však inkasovali především ze standardních situací. Celkově jsme podali snaživý výkon. Pochvalu zaslouží celá obrana, která zabránila dalším gólům v naší síti," pronesl po zápase kouč hostí Robin Sochora.

Branka Brumova: Poláchová.

Brumov: Trochtová – Presová, Sochorová, Miklasová, Krahulová, Buriánková, Olejníková, Škrabolová, Bednářová, Poláchová, Suchánková. Střídala: Frajtová.